Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha naponta kétszer megyek...

Ha naponta kétszer megyek negyven percet gyalogolni, akkor gyorsabban fogok fogyni, mintha csak egyszer mennék?

Figyelt kérdés

Egy edző azt mondta,hogy úgy fogyott 30kg -ot verseny előtt 3 hónap alatt,hogy napi 3 órát gyalogolt,mellé meg főleg rizst és zöldséget evett.


De akkor már volt neki kb 10 év gyakorlata és bőven izmos volt.


Nálam is működik,ha én nem annyira vagyok izmos,inkább zsíros?


2017. jan. 28. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 45 perc gyaloglás nem sokat ér

Inkább kocogj vagy bringázz

2017. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
meg egy "kis" huncutság is ment neki. Kcal deficiten múlik ha ugyananyit eszel mellé akkor jobb. De ha kevesebbet eszel ugyanaz.
2017. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azon múlik, hogyan eszel. Ha ugyanannyit eszel vagy kevesebbet, ha többet gyalogolsz (nekem le szokta ejteni a kalóriabevitelemet, nem tehetek róla :)), akkor nyilván gyorsabban fogysz több gyaloglással.


De havi 10 kilót fogyni nem egészséges és izomból is keményen mennie kell ilyen szinten, pláne 3 hónapig.


Rizs és zöldség? Plusz pont az izomvesztésnek. Micsoda ötletek...


Inkább egyél s eddz, mozogj rendesen s fogyj úgy, ahogy egészséges és reális.

2017. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!