Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Csajok, örülnétek neki, ha...

Titkoskert kérdése:

Csajok, örülnétek neki, ha valaki nyitna Pesten egy csaj-barát kávézót, bár - t?

Figyelt kérdés

Ami napközben inkább kávézó lenne, esténként lehetne iszogatni, és barátokkal találkozni, csajozni? És zárt körű lenne, pasik nem jöhetnének be... Ha nyílna egy ilyen Pest belvárosában, lenne rá igény?

A piakon, kaján nem lenne nagy árrés, lenne csocsó vagy kis biliárd asztal is, kis galéria... Vélemény?



2017. máj. 31. 19:56
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Planet :3 nyílhatna máshol is :3
2017. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Reges regen remenykedem benne, h nyilik majd egy ilyen bar de itt magyarorszagon eleg eselytelen :(
2017. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
55%

Én örülnék ilyennek. Egy dologtól félek, hogy idővel ez is átalakulna egy belterjes, mindenki mindenkivel, aztán egymást kiutálós, játszunk a másik érzéseivel, nem állunk szóba y-nal, mert szakítottak x-el, aztán z y kegyeibe férkőzik, hogy x-et féltékennyé tegye és ezt követően dobja y-t, tehát két embert küld a padlóra egyszerre közeggé. Gondolom lesz itt pár ember, akinek ismerősek ezek a szituk.

Én bevallom azért nem járok már az utóbbi időben leszbikus bulikba, mert megelégeltem ami ott folyik. Ha valaki nem tapasztalt hasonlót/azóta változott a helyzet, akkor nagyon szerencsés lehet. Én is csak kívülállóként éltem át ezt, aztán kaparhattam fel a földről az egyik barátnőmet.

De, ha a feljebb vázolt dologtól sikerül megmenteni a helyet, akkor nekem kifejezetten lenne ilyenre igényem. Amúgy is jobban szeretek kávézó/bár jellegű helyekre járni, mint klubokba.

2017. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
72%
Én nem Budapesten élek, mégcsak nem is a közelben,de úgy általában nagyon pozitív dolog lenne, ha nyílna egy ilyen bár, és gyakorlati haszna is lenne, szerintem nagyon is lenne rá igény:-) Pláne ha ilyen kis otthonos,barátságos hely lenne, biliárddal,galériával, esetleg egy kis leszbikus-történelem kiállítással, ahol tényleg kellemesen ellehetne tölteni az időt,belehetne ülni délutánonként,esténként,ismerkedni,barátkozni,és mindezt pasik nélkül *-* Budapest és környéke leszbikus közösségének tuti törzshelye lenne,de az idelátogató külfödieknek is, és az ország más részeiről is jó lenne elzarándokolni:-)Miskolci vagyok,de legalább egyszer biztosan tiszteletem tenném. Szóval szerintem óriási forgalma lenne, roppant nyereséges lenne,remélem valaki kedvet kap hozzá és megnyitja :-)
2017. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
74%
Igen, nagyon jó lenne!! A meleg pasiknak nem is egy ilyen hely van pesten, de a nőknek sehol, semmi... Én nagyon szivesen elmennék a barátnőmmel. :) Kicsit zavaró, hogy az ösztrón kívül semmi ilyen esemény/szórakozóhely sincs, ès a legtöbb helyre a tütün ès az alteregón kívül be se engednek nőket.. Az alteregóba meg kb már kínjába megy az ember, mert az az egyetlen olyan szórakozóhely ahol nem néznek rád furán, illetve nem mászik rád 8 pasi, ha a barátnőddel smárolsz.. Szóval szerintem lenne igény, csak nagyon kéne a marketing részével foglalkozni, hogy eljusson ezekbe a körökbe, mert anélkül nem fog fentmaradni azon az elven, hogy pasikat kizárjátok...
2017. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
26%
Megkérdezhetném, hogy mi nem tetszett a válaszomban annak, aki leszavazta? :D
2017. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
57%
Egyesek olvasták a leírást? Benne,hogy zártkörű és pasik nem jöhetnének be. Szóval nem lenne zavaró ha jönnétek,mert nem engednének be titeket.Kívülről meg nem zavarna senkit ha néznétek az épületet.
2017. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
9%

Talán nem véletlen?! Mert ugye a homofóbok is szentek!... heterók lehetnek bunkók ^^ leszbik nem...

Logikus ^^

És szörnyen rossz, hogy nincs ilyen hely számunkra. Pécsen van egy melegbarát kávézó :) és ennyi.

2017. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem hiszem hogy lehet olyan éttermet nyitni ahol konkrétan meg lehet tiltani hogy bemehessen férfi. (vagy rosszul tudom?)


Amúgy meg nem értem pontosan a dolgot. Most leszbikus szórakozóhelyről van szó? A válaszokból ez jön le, de a kérdésből nem.

2017. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Mivel valamelyik okos jelentette a kérdést, de eddig a leszbikus kategóriában volt. És így már valóban értelmét vesztette.
2017. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!