Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Csajok, örülnétek neki, ha...

Titkoskert kérdése:

Csajok, örülnétek neki, ha valaki nyitna Pesten egy csaj-barát kávézót, bár - t?

Figyelt kérdés

Ami napközben inkább kávézó lenne, esténként lehetne iszogatni, és barátokkal találkozni, csajozni? És zárt körű lenne, pasik nem jöhetnének be... Ha nyílna egy ilyen Pest belvárosában, lenne rá igény?

A piakon, kaján nem lenne nagy árrés, lenne csocsó vagy kis biliárd asztal is, kis galéria... Vélemény?



2017. máj. 31. 19:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát jah, pedig szerintem simán elfért a leszbikus kategóriában...
2017. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%

Ilyent nem lehet nyitni, mert egy nyilvános helyen nem lehet szelektálni a beteroket nem szerint.

Azt lehetne, hogy nyitsz egy helyet, amit erősen a leszbiknek marketingelsz, és hetente párszor rendezel zártkörű estét, pl. Facebook meghivoval, ott lehetne belépőt igenyelni , csak csajoknak.

2017. jún. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Shemale-ek bejöhetnének?
2017. jún. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Én sem értem, ez miért került át a vendéglátós kategóriába...

Amúgy régen volt egy ilyen kávézó, sokszor mentünk le... Jó volt beulni egy helyre, ahol nyugodtan beszelgethettek a csajok... Ehhez kellett egy vezetés, aki kordában tartotta a dolgokat...

Megoldhato lenne a dolog, nyilván ehhez kell egy kulturált közösség is. Erősen gondolkodom a dolgon...

Csak érdekelne a csajok véleménye...

En a problémát inkább a védelmi penzekben látom... Meg abban, hogy ki akarnának e csinálni... Nem egy szórakozó helyet nyirtak ki, gyújtottak fel...


Amúgy ez bár lenne és kávézó, nem étterem és club!!

2017. jún. 1. 07:37
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Csajozni hogy, ha pasik nem jöhetnek be?! Nem értem.
2017. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a leszbikusok flörtölnek, felszednek más leszbikus csajokat, akkor azt is csajozásnak hívjuk!
2017. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
24%

Ilyen szerintem azért nem lenne, mert nem hozna elég forgalmat. Azért nincs olyan rengeteg leszbikus, pláne olyan aki felvállaltan ilyen helyekre mászkálna is.

Leszbikus bulik vannak alkalmanként.

2017. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"a védelmi penzekben látom"


Rosszul látod, mert ez már túl oldschool, mondhatni kihaló félben lévő bűnözési forma.

2017. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!