Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért adnak a legtöbb étteremb...

Miért adnak a legtöbb étteremben rettenetes adag ételt?

Figyelt kérdés
A legtöbb helyen még egy zóna adag is kiadós,egy teljes adagnak neki sem lehet állni. Elcsomagoltatni meg olyan cikinek érzem. Miért etetik ennyire túl az embert? Személy szerint jobban örülnék,ha kisebb adagot adnának kevesebb pénzért,da akár ugyanennyiért is.
2017. jún. 23. 14:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%

Nem, nem adnak a legtöbb helyen "rettenetes adag ételt".

Normál adagokat adnak, azokon a helyeken, ahová én járok. Inkább a rosszabb minőségű, sablonos, unalmas helyekre jellemző az, hogy minőség helyett mennyiséggel operálnak. A panírozós, pörköltözős, mirelit krumplizós helyekre. Hanyagolt azokat.


Egyébként rendelj fél adagot.

2017. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

1. Csak szerinted nagyok. Kis étkű lehetsz.

2. Elcsomagoltatni egyáltalán nem ciki, fizeted a kaját, ha haza akarod vinni, senki nem fog érte szólni.

2017. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nagyon patent helyre járok és hidd el,hogy brutálisak az adagok...
2017. jún. 23. 15:02
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

#3

Nem, nem jársz "nagyon patent helyekre", mert az olyan helyeken nem azok. Honnan tudom? Onnan, hogy én valóban ilyen helyekre járok.


Mondj egyet példának!

2017. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Dzseri ***** válasza:
100%

Ma már a legtöbb helyen a pincér megkérdi, hogy becsomagolják e a maradékot, még külön kérni sem kell.


Egyébként miért lenne ciki becsomagoltatni, ki van fizetve?! Már ez enyém.

2017. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Pazarlás lenne nem elcsomagoltatni.
2017. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
De jó neked, hogy nagy adagot adnak. Én a normál adag + levessel sem lakom jól.
2017. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szinte mindenhol ez a bajom. Kicsi vagyok és vékony, keveset eszem. Elcsomagoltatom vagy fél adagot kérek, ez van. Mondjuk sok helyen tényleg irreálisak az adagok, de azt is figyelembe kell venni, hogy a pincér nem döntheti el ránézésre, hogy ki mennyit eszik, és az én adagommal az emberek 90%-a éhen maradna.
2017. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Írd le mennyit tudsz megenni,mert hülyeséget írsz.Én már csak olyan helyeket látok,élőben-rendelés során,ahol rohadtul spórolnak a kajával.
2017. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

66 %-os. Nyakam rá,hogy fővárosi vagy. Vidéken is léteznek jó éttermek. Te ugyanúgy nem ismered őket,mint én a fővárosiakat.

Minap lazac steak-et redeltem,kis adagot. Màr ott kijelentette a pincér,hogy a köretből nem létezik zóna,csak az az opció,hogy két szelet hús helyett egyet kérhetek. Az a lazacdarab legalább 20 deka volt. A saláta meg egy kisebb kelesztőtálnyi. Ugyanott a zóna leves 3 dl. A másik kedvenc helyemen szinte csak előételt rendelek,egy sajttáltól tele van az ember.Szerintem nagyon nagyok az adagok.

Amit lehet többen kóstoltatok a gyulai Hamburger bár. Egyszer lemértem a bacon hambijukat,63 dkg volt. Egy döner tál közel kiló.

2017. jún. 23. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!