Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Vettünk egy adag kutyulós...

Vettünk egy adag kutyulós kávét. Amit forróvízbe beleteszünk, megkavarjuk + tej, aki úgy szereti, és lehet inni. De rettenetes. Fel lehet használni másra?

Figyelt kérdés
Szóval ez granulált gabonakávé-keverék, de valami iszonyatos íze van. Mit lehet ezzel kezdeni? Van bármilyen más felhasználási mód, ahogy fogyasztható/hasznosítható?

2015. júl. 27. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Add oda a szomszédnak.
2015. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kávé, és a gabonakávé két különböző dolog.

Én kidobnám, mert elajándékozni maximum az ellenségednek lehetne...

2015. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
kibélelheted a kukát vele :) ha tényleg annyira rossz, akkor kár beletenni bármibe is, hogy elrontsd azt is...
2015. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezzel a szomszédot sem kínoznám. :D


Hát, köszi, akkor ez ennyiben maradt. És ennyivel is okosabb lettem, hogy ilyet többet nem. :D

2015. júl. 27. 14:25
 5/11 A kérdező kommentje:

11%-ban hasznos válaszokat ad.


Te mit csinálsz? :D :D :D

2015. júl. 27. 14:25
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Ki ne dobd, az ég szerelmére! Ha jön anyós pajtás, remek szolgálatot tesz.
2015. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Anyós pajtás ide nem jön. :D
2015. júl. 27. 15:07
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Megszabad kerdezni, hogy miert vettel porkolt gabonabol keszult kutyulos italkevereket? Miert hivod kavenak, amikor a kave az kave es nem porkolt gabona? Mit vartal az izetol? Komolyan azt gondoltad, hogy a potkavek valamiben is hasonlitanak a kave izere? Mitol hasonlitana? Porkolt gabonara fog hasonlitani.

Nem tudtad mit veszel? Vagy javasolta valaki? Vagy csak megtetszett a csomagolasa?

2015. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ügyet Lenke ***** válasza:
91%
a 11%-os beleszaladtam egy intelligens emberbe aki belém kötött, lerománozott (erdélyi vagyok) étkozott, szidalmazott engem és születendő gyerekemet, s amíg letiltattam addig mivel nem volt más dolga és nem tudott kulturáltan viselkedni ebben nyilvánult meg, hogy mindenhol lepontozott, ez lett belőle...addig 78%-os voltam, üsse kő, engem nem zavar az a 11% :) szép napot
2015. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Drága Húgom, innen Debrecenből ismeretlenül is üdvözöllek. Lerománoztak? Jééééézus. Ha szép, ízes magyar beszédet akarok hallani, akkor nem a TV-t nézem, mert Montágh tanár úr már nem oktatja a bemondókat. Ha szép magyar beszédre vágyom, mindig elmegyek Erdélybe néhány napra. És feltöltődöm!!!

Én már olyan öreg vagyok, hogy az itteni kultúrmajmokkal nem állok le vitatkozni. De te még fiatal vagy...

Minden jót neked, és a gyermekednek!


A kérdezőtől pedig elnézést kérek az OFF-ért!

2015. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!