Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik az, ami prémiumabb...

Saavedro kérdése:

Melyik az, ami prémiumabb burger a Burger Kingben?

Figyelt kérdés

A Camamber King Deluxe-t és a Steakhouse King Deluxe-t ismerem, de Steakhouse már nincs, a Camamber meg kifogott rajtam. Valami olyan lenne jó, ami:


- panírozott csirkés


- van benne sajt és bacon


- meg még valami plusz egészségtelen (tojás, pirított hagyma, stb.)


- jó a salátája


- előny, ha duplás!


2017. aug. 1. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Most itt úgy teszel, mintha több száz különböző burger lenne ott, és nem látnád át a kínálatot.

Valójában nincs túl sok variáció, szerintem te is tudod.

Dupla whopper, Angus, és kb. ennyi.

Nem mellesleg a burgerking.hu oldalon fent van a teljes kínálat.

Személyes véleményem, hogy a szimpla Whooper túl "sovány", a western egy vicc, mert nem is érezni benne a bacont, tehát nekem a "prémium" a duplát jelenti (nem bánnám, ha tripla is lenne, ette olyat Hollandiában)

Az Angusok önmagukért beszélnek. Szerintem annál feljebb nincs semmi a kínálatból.

2017. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Camembert miért fogott ki rajtad? :)


Nekem a prémiumabb burgerek, az Angus, a Whopperek, a Big Kingek, Dupla sajtburger bacon bbq, Grill Steakhouse, Steakhouse Angus.

2017. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A sajt és bacon követelményedre az a megoldás, hogy + pár száz Forintért kérhetsz akármelyikbe.

Tojás csak az egyik (vagy 2) időszakos burgerben volt, azt valószínűleg nem fogják tudni teljesíteni.

A pirított hagymát meg megkérdezed szépen, az ugye van.


Tehát:

Szerintem indulj ki a panírozott csirkés szendvicsből (deluxe chicken).

Kérj bele bacont és sajtot.

Kérdezd meg, hogy pirított hagymát, stb. tesznek-e bele, ha szépen megkéred.

2017. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!