Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha egy gyorsétteremben rendsze...

Ha egy gyorsétteremben rendszeresen odaégett, szenes foltos kaját adnak ki a vendégnek, azt hol kell jelenteni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 7. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Fogyasztóvédelem. Nébih
2017. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Minek jársz oda rendszeresen ha nem ízlik?


Ha valóban mindig szenes kaját adnának akkor nem járna oda senki. Nem tudom milyen étteremről van szó, de tűzön grillezet kajáknál pl. alap hogy kicsit odakap az alja.

2017. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott a helyszínen kell jelenteni.

Mutasd meg az eladónak, vagy hívasd ki valamelyik fejest, aztán majd azok elrendezik.

Ha meg rendszeresen előfordul ez, akkor ne menj oda többet, hogy ha nem vagy velük megelégedve.

2017. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

sokféle gyorsétterem van, sokféle laponsütött, grillezett foltos kajával..


azt javaslom, először a gúglin nézd meg, hogy is kell elkészíteni, máshol hogy kínálják...


könnyen bele lehet futni egy marhanagy maflásba.

2017. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy kicsit odakap, vagy konkrétan a fele feketére égett, nem ugyanaz. Tudják normálisan is elkészíteni, de időnként meg folyton megégetik, nem tudom, ez min múlik. Régebben az ilyet nem adták oda a vendégnek, mostanában viszont ügyesen elrejtve az egyéb hozzávalók pl. szósz, saláta alá, ezt teszik, nem látom, csak mikor már belekóstoltam. Ez viszont már pofátlanság szerintem, legutóbb konkrétan a pita fele égett volt, mikor lekapartam róla a tölteléket. Az egy dolog, hogy én nem megyek vissza oda, viszont a szenessé égett étel tudtommal rákkeltő, és ezzel most betelt a pohár.
2017. szept. 8. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyazz mert egy egett pitatol gyomorrakos leszel!!?!
2018. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!