Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kié a Pizza King nevű rémálom?

Kié a Pizza King nevű rémálom?

Figyelt kérdés

Tudjátok esetleg, hogy ki a tulajdonosa ennek a szánalmas étteremláncnak?! Szívesen beszélnék a tulajdonosával most már!!!


Háromszor adtam esélyt nekik, mindháromszor, hideg és félig nyers pizzát hoztak ki. Mikor legutoljára vissza küldtem az ehetetlen - félkész ételüket 1 héten át hívogattak azért, hogy ugyan fogadjak már el "engesztelésképpen" egy desszertet! (Tulajdonképpen valami gesztenyepürét.) A végén már meg kellett fenyegetnem a telefonálót, hogy ne hívogasson emiatt minden nap mert fel fogom jelenteni zaklatásért.


Ma rendeltem tőlük utoljára, mert azt gondoltam, csak javult már a minőség. Nem javult. Épp ezért ma már nem adtam borravalót a futárnak, aki egyenesen megjegyezte, hogy "illene" borravalót adnom, mert úgy szokás! Ez elképesztő komolyan!


Kié ez a szánalmas banda, tudja valaki???



2017. okt. 5. 12:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Állj bosszút és ne rendelj tőlük többet, ügy letudva.

Nálunk is van a városba nem egy szar pizzéria/étterem és mit teszek? Nem veszek tőlük, majd ha sokan így tesznek csődbe mennek.

3x reménykedtél komolyan hogy csak miattad fognak változtatni a szakácson/hozzávalókon? Ne legyél ennyire naív..

Amúgy meg az is vicc hogy a futáron állsz bosszút hogy hú nem adsz neki 100 ft-ot mikor nem ő tehet róla hogy hány helyre küldik ki egy futam alatt és nem ő készíti a pizzádat sem.

Nagyon kicsinyes ember lehetsz, szerinted ha te jóól beolvasol a tulajdonosnak akkor fog valami változni?

2017. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Minek rendelsz HÁROMSZOR egy olyan helyről, ahonnan szart hoznak? Gondolom Pesten laksz, ott azért van választék, nem úgy mint nálunk vidéken, ahol lehet választani nyomorult 3 kiszállító étterem közül, amelyből 2 fos, a maradékot meg már unjuk.
2017. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

szerintem ez kerulet fuggo

nalam a pizza kinges futar soha nem tett ilyen megjegyzest a borravalo, idom sincs adni neki mert ideer atadja es fut mint akit agyubol lottek pedig ennyire csunya se ijeszto nem vagyok...


a minoseg szerintem szinten szakacs fuggo

volt hogy kaptam nagyon finom tengeri herkentyus pennet es volt hogy ugyanazt rendeltem de kb. az ures tesztat kaptam tele soval


melyik keruletben laksz

2017. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
a pizzajuk szerintem se jo, de ennyiert mit varsz
2017. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért rendelsz pest leghulladékabb pizzázójától? Kerüld el messzire, csak te vagy a hibás.
2017. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
én is utálom a pizzakinget, kb legalja minőség
2017. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Az okos a mas hibajabol tanul. Pl. elolvasod az interneten, mennyire leszolja mindenki a Pizza King minoseget.


A kevesbe okos a sajat hibajabol. Egyszer rendel, szar volt, Budapesten van vagy 100 pizzeria es 500 gyorsetterem.


De neked 4-szer sikerult ugyanabba a szarba nyulni. Szerintem nem a Pizza King a szanalmas:)

2017. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező Te bolond vagy?
2017. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Már ötször megkérdezted.
2017. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Jól berághatott a kérdező :D Mondjuk megértem. A pizzériák színvonala hatalmasat zuhant az elmúlt 10-15 évben. Olyan pizzákat hoznak ki, hogy legszívesebben a falhoz vágnám, vagy a a tulaj arcán trancsíroznám szeletenként. Bezzeg régen pizzázni kb ünnepi kajálásnak minősült, és olyan pizzákat csináltak, hogy kb katartikus élmény volt zabálni őket. Nálunk a városban van egy rakás pizzéria, és mindössze egy hozza még ezt a színvonalat, az is csak amiatt, mert egy régi pizzaszakács tolja ott, aki már 20 éve is pizzákat sütött.
2017. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!