Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi lehet az oka, hogy az...

Mi lehet az oka, hogy az amerikai csirkétől rémálmaim vannak?

Figyelt kérdés

A kérdést nem vicc!

Mióta az államokban élek megfigyeltem ha csirkehúst eszem azután mindig rémálmaim vannak.

Kipróbáltam,hogy egy hétig nem ettem csirkét és lám, rémálmom sem volt.

egyedül ami nem okoz rémálmot az a Mcnuggets, de minden más termék vagy saját magam által készített kaja ami csirkét tartalmaz attól rémálmom van.



2016. okt. 3. 11:07
 1/7 anonim válasza:
78%

Hát ezen most jót nevettem :D

Nem tudom mi lehet azokban a csirkékben, valószínűleg összevissza vannak gyógyszerezve, mindeféle sz*rt beleinjekcióznak és kitudja mit váltanak ki ezek a kémia szerek benned.

2016. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én attól álmodok rosszat,ha sötétben alszok. Mindig égve hagyok valamit a folyosón,kis lámpa stb. hogy a terem átlátható legyen. Ha elalszok és más kapcsolja le a lámpát akkor is rosszat álmodok. Biztosan van benne valamilyen hormontartalmú cucc ami hat a szerotonin szintedre és ez okozza a rémálmokat.
2016. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
36%
Azok a csirkék génmanipulált csirkék. Hormont, antibiotikumokat tápszereket kapnak. Napfényt biztos nem látott. Undorító körülmények között élt. Ha véletlen kukoricát adnak nekik az is GMO volt. Elég árulkodó, hogy tetőtől talpig vegyvédelmi ruhában permeteznek amcsiknál. Nézd már meg az embereket ott jobban. Kipirosodott püffedt, pattanásos bőrük van, szinte kivétel nélkül ez egyértelműen a gyulladás jele. Máj terheltsége. A gmo rákkeltő amúgy. Másik dolog az amcsi öregeken látszik, az inak átlátszanak a nyakukon, bőrük elvékonyodik annyira szétszteroidozták őket. (és nem ilyen mértékben ez nem jellemző az öregkorra) Rengeteg szteroid tartalmú gyógyszer van ott.
2016. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A chemtrail okozza. Repülőgépekről azzal fertőzik a csirkéket, illetve a csirketáp alapjául szolgáló fehérjekoncentrátum-mezőket. Meg a kukoricamezőket is, ha esetleg tanyasi csirkét ennél, aminek kukoricát is adnak, nem tápot.


A vegyszer LSD-t, heroint és Gyurcsány Ferenc véréből vett kivonatot tartalmaz, valamint olyan mikvés vizet, amivel a zsidó lányok mossák a puncijukat. Mindezek hatására rémálmaid lesznek, ezek során átprogramoznak az illuminátusok, hogy maguk mellé állítsanak. A legtöbb amerikait már átprogramozták, de te ellenállónak tűnsz. Nem sokára átprogramozzák az egész emberiséget, akkor mindenki b..uzi lesz, és tombolát fog árulni. A fődíj egy thaiföldi szexutazás lesz Hillary Clintonnal vagy Donald Trumppal. A közönségdíjas lepippanthatja Bill Clintont.

2016. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ez most komoly?

Nemrég láttam 2 srácot Youtubeon akik egy amerikai gyerektábórban dolgoztak a nyár folyamán.

Ők is ugyanerről számoltak be.

Én azt hittem, hogy csak hülyéskednek, de akkor ebben tényleg lehet valami.

a videó: [link]

Vásárolj a Fresh Marketban csirkét, az állítólag jobb minőségű, és minden kedden 3$/LB-re le van akciózva

2016. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

komolyan azt hiszed, hogy a Mcnuggetsben csirkehus van?


amugy meg ne csodalkozz, ha olyan csirket eszel (amirol fentebb irtak: hormonkezelt, gmo tappal etetett) akkor azon se lepodj meg ha este vilagitani fogsz a sotetben... :(

2016. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
aztarohadt...
2017. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!