Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Valaki mondana az igényeimnek...

Valaki mondana az igényeimnek megfelelő pizzázót Pesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A múltkorjában először rendeltem(rendeltünk) pizzát Budapesten. Előtte alaposan utána néztem, hogy pl. ezen az oldalon korábban miket választottak az emberek általuk legkedveltebb helynek. Végül a pizzaforte-ra esett a választás. Nagyon sokan írtátok. A honlap is rendkívül igényes, jól össze van rakva, úgyhogy első körben nekem is szimpatikusnak tűnt. Rendeltünk is egy 45 centiset. ( vagy hát kinek mi... konkrétan: sonka, kukorica, sajt, csirkemell, pepperóni, jalapeno, és talán oregánó ) Nem volt probléma vele íz ügyileg, szépen megcsinálták, nem égették el stb. Összehasonlítási alapom a sárvári Szancho-val van. Azon nem lepődtem meg, hogy jóval drágább egy fortés pizza, mint egy szancho-s, viszont a több pénzért jóval kevesebb feltétet kaptunk, mint Szancho-nál. Még szerencse, hogy minden szir-sz__rt lefényképezek, ezért alá tudom támasztani képekkel, hogy mikre gondolok. :) Otthoni gépen minőségibbek is vannak, de egynek jó lesz.

Szancho pl.:

[link]

[link]

[link]

És az utóbbira még nem is kértem semmi paprikát. Van, hogy ennél jobban megpakolják.

Pizzaforte ( igaz, csak egyetlen tapasztalat alapján )

[link]


Az is látszik, hogy a 45 centiset ( ami ott családi, de gondolom ugyan annak felel meg ) nagyobbra csinálják, mint a forténél. Bele se fér a dobozba:D De a fő problémám tényleg csak a feltétek mennyisége volt. Szóval kérdésem... hogy van-e olyan hely a városban, ahonnét rendelni lehet ( kerület tök mindegy, már az jó ha van egyáltalán:D ) és alaposan megpakolják a pizzát?:) Illetve tudtok-e ilyenről. Vagy a másik, hogy a forténél mindig hasonló, avagy csak én voltam ilyen "szerencsés" és belenyúltam egy ilyenbe?:)


Előre is köszi, hogy ha valaki tudna valami hasonlót, ja és még valami. Plusz pont lenne, hogy ha lenne náluk gyors hús választható feltétnek. Pizzaforténél nem láttam sajnos:D



2017. okt. 6. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Legegyszerűbb, ha csinálsz magadnak vagy pizzát, vagy pizzázót!
2017. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem olyan egyszerű összehozni a pizzázót:D Legalábbis ennél nem hiszem, hogy egyszerűbb.

Én jobban szeretem amiket úgy csinálnak, mint az otthonit. :) Lehet nem sokan vannak így vele...

2017. okt. 6. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Te kajak képes voltál ennyit írni egy kib aszott pizzáról??! Vagy direkt csináltad hogy kivánjam meg?! Inkorrekt.
2017. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
honnan van az a piros konyhakés? :D
2017. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hogy a f_szba ne:D Még tudtam volna mit, de úgy gondoltam nem viszem túlzásba:DD


A kést nem tudom, nem az enyém:S:D

2017. okt. 6. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

MrPizzát ajánlom, mi tőlük rendeltünk 50 centis húsimádót, isteni volt. 40 perc alatt ideért, a futár is rendes volt, felhozta a 4. emeletre, pedig nincs liftünk.

A 16. kerületbe kértük, de azt hiszem a 14. és a 10. kerületbe is szállítanak.

Képem nincs róla, én inkább a pillanatnak élek, nem fotózgatom a kaját.

2017. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a választ!

Nem is kell kép... csak én linkeltem párat példaként, ha már van. Az én hülyeségem. :)

2017. okt. 6. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megláttam a kérdést és a megfogalmazást, egyből tudtam, hogy mennyire k...rva körülményes lesz az illető, és minden oldalról körbejárja azokat az igényeket :D Nem csalódtam, feldobtad a napom, remélem jót pizzázol majd :)
2017. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hö:D Igen, enyhén válogatós vagyok...

Még nem most lesz, de remélem nem fogok csalódni. Köszi!:) És szívesen:D

2017. okt. 6. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!