Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az étteremben a kiszolgáló nő...

Az étteremben a kiszolgáló nő miért nem tartotta magát az étteremben feltüntetett szabályok betartásához?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt történt egy személyes élményem evvel kapcsolatban de sajnos elég szomorú hogy milyen hazug ember tudott lenni az a nő.

Ugyan is az volt a baj hogy toalettre kellett volna mennem sürgősen mert úgymond hívott a természet és be mentem egy étterembe hát ha meg engedi hogy a vécét használni tudjam vettem is egy üdítőt mert így illik azután meg kérdeztem tőle hogy mehetnék e a vécére és nem akart be engedni azt hazudta hogy defektes ezért nem szabad használni közben a kolléganője meg akkor jött ki onnan. Hát meg értettem és nem zavartam tovább. Pedig meg mondtam volna neki hogy merészel a szemembe hazudni miközben látható hogy működik a toalett.

Ez szép volt tőle szerintetek ?

Normális ember módjára beszéltem vele. De ezek után nem érdemelte volna meg a normális hangnemet.

20/f.


2017. okt. 24. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Neked meg mi a f#sz bajod van?
2017. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Semmi különös csak egyes helyeken sajnos szemét emberek vannak.
2017. okt. 24. 14:21
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Étteremben , ha leülsz és akár egy üdítőt rendelsz, utána minek kérdezni a mosdóhasználatot ?

Felállsz, és elvonulsz az illemhelyre.

2017. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Vagy csak látta, hogy debil vagy.
2017. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Te akartal a noi vecebe menni, vagy a kollegano jott ki a ferfibol?
2017. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értelek! Kedves hozzászóló csak azért kérdeztem meg mert a mosdó pont a múlt melletti részén volt így inkább azért meg kérdeztem mint hogy csak úgy be menjek ez esetben.
2017. okt. 24. 14:31
 7/17 A kérdező kommentje:
A pult akartam írni.
2017. okt. 24. 14:31
 8/17 A kérdező kommentje:
Igaz hogy nőit írt de csak azt az egyet találtam ottan az ajtóra írva
2017. okt. 24. 14:33
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen a szemelyzeti mosdo kulon van a vendegeknek fenntartott buditol, szoval egyaltalan nem biztos hogy hazudott.
2017. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Helyes! Jó válasz.
2017. okt. 24. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!