Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Bp-en melyik Burger King-et...

Bp-en melyik Burger King-et ajánlanátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Nemsokára Pestre fogok menni (messze lakok Pesttől és ritkán jutok fel), és nagyon oda vagyok az ilyen gyors kajákért... A Burger King-ben szeretnék majd ebédelni, mert itt nálunk csak McDonald's van, de nem tudom hol érdemes, mert olyan sok Burger King van ott... Az Árkád kizárva, mert ott már voltam, és ott ebédidőben mindig nagyon sokan vannak, szinte soha nincs üres hely... Nekem a legszimpatikusabb a Mexikói úti BK (ott is voltam már párszor, és meg voltam azzal elégedve...), de gondoltam azért megkérdezem, hogy ki mit ajánl, hátha van annál jobb is... :-)

2017. dec. 8. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenütt ugyan azok az ajánlatok.
2017. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szó szerint pontosan ugyanaz van mindenhol... ha már szemetet akarsz enni. Szvsz egy Burger King kedvéért nem mennék ki a Mexikói útig, van az jobb/kozpontibb helyeken is (Oktogon, Aszoria, stb)
2017. dec. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!