Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen önfejlesztés, gazdasági...

Milyen önfejlesztés, gazdasági témájú könyvet ajánlanátok? Mik azok amik a legjobban tetszettek ebben a témában nektek? (Lehet angol nyelvű is! )

Figyelt kérdés

Nekem eddig ezek a top könyvek:


T.Harv Eker - A milliomos elme titkai


Roger Dooley - Brainfluence


Dale Carnegie – Hogyan szerezzünk barátokat és és befolyásoljuk az embereket


Joachim de Posada és Ellen Singer: Késleltetett jutalom - Ne edd meg rögtön a pillecukrot


Bear Grylls - Az élet törvényei


Ezeket a könyveket bátran ajánlanám minden hasonló témában érdekelt személynek, ti miket olvastatok, ami különösen bejött? Esetleg terveztek olvasni, mert jónak tűnik?



2017. máj. 1. 21:14
 1/2 anonim válasza:

Szia. Eker milliomos elméjébe szerelmes voltam, egészen a végéig. Valamiért az utolsó pár fejezet olyan hidegvizes zuhé volt.


Én jelenleg Pam Grout E2 és "Adj hálát..." könyvét olvasom. Nekem nagyon nagyon nehezen emészthető Pam "humora" és maga a nyelvezet meg a célozgató cucc, amit használ, de ha már elkezdtem....


Emellett olyan könyvek foglalkoztatnak, amik a vonzás törvényét mutatják be és foglalják magukba. Ma már kijelenthetem, hogy az élet minden területére kihathat a vonzás törvénye. (y) ;)


A Titok (Rhonda Byrne) ugye örök "klasszikus", de a valódi klasszikus talán Napoleon Hill- gondolkodj és gazdagodj! c. könyve.


Pam könyvei után a "Kérd és megadatik" c. könyvet fogom elolvasni. Nehezen indul be, de utána....mint a fene.


Hiányzik hogy erről beszélgessek valakivel, szóval írj privit ha van kedved ezekről a könyvekről elmélkedni. :)

2017. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keith Ellis: Csodalámpa


Hyrum Smith: Ami igazán számít


Brian Klemmer: Éntérkép


Mike Cernovich: Gorilla Mindset


Mostanában (elmúlt 1-2 hét) ezeket olvastam.

2017. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!