Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A McDonalds-ban vagy Burger...

A McDonalds-ban vagy Burger Kingben dolgozva hogy kell elképzelni azt, hogy eheted az ottani kajákat? Hogy működik ez a valóságban?

Figyelt kérdés

Kérem olyan válaszoljon, aki tényleg tudja ezt pontosan (akár csak az egyik helyen is).


Van valamilyen dolgozói kedvezmény munkaidőn belülre és kívülre is? Vagy ebédszünetben ehetsz valamit ami ott készült? Vagy záráskor amit nem sikerült eladni, abból vihetsz el? Hambikat is akár?


Hallottam már valami ilyenekről, de csak össze-vissza eddig.



2017. dec. 16. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
96%

McDonaldsban egy menü / szünet jár

4 dl üdítő + kisszendvics nagykrumpkival vagy nagyszendvics kis krumplival

Ha 9 óránál többet dolgozol két szünet jár, így a kaja is dupla

Az elvileg Sztem étterem függő, hoy mi van a selejttel. Ahol én dolgoztam ott simán megehettuk, ha éhes volt vki és megkérdezte a műszakvezetőt sose mondtak nemet...meg pl rendszeres hatahordtuk a reggeliből pl megmaradt csaszarzsemléket és az új szendvicseket, desszerteket is mindig megkóstolta mindenki mielott árultuk.

2017. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!