Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A dózsán lévő pizza kingről...

A dózsán lévő pizza kingről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én alapvetően hálás vagyok az ételért, még ha rendelem is. Lehet picit megégve, picit késhet is, de magyaros pizza néven eladni egy nyers tésztát, 4 darab szalámival meg 5 paradicsommal, ez pofátlanság. Sajnos picit sem túloztam, tényleg 4 darab szalámi van, ami a leírásban kolbászként van jelen. Lehet ő szabin van, a többi feltéttel együtt. Rendeltetek már onnan?

#pizza #pizza king #pizza king vélemény
2018. jan. 10. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A pizzakingtol eddig ketszer rendeltem: eloszor es utoljara. Ehetetlen.
2018. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Pizza Kingtől nem szabad rendelni és ignorálni kellene, akkor talán eltakarodnának a szemetükkel.

Én csak olyan embert ismerek, akik csak 1x rendeltek, aztán soha többet, magamat is beleértve.

2018. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pizza king-től rendelni ősi román szokás..

Mindenki utálja, mindenki fikázza (jogosan, botrány rossz), mégis pörög a bizniszük. Érthetetlen.. Ja, nem. Olyanok rendelik, akik reklámozzák.

2018. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom ti mit rendeltek de nekem semmi gondom nem volt idaig a pizza kinggel
2018. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Rendeltem kétféle levest és mindkettő romlott volt, habzott és iszonyatosan büdös volt.


A főételt megettem sajnos, ezután napokig nyomást, puffadást éreztem a gyomromban, nehezen jött rendbe.

2023. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!