Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A mekiben ilyenkor is kaphato...

A mekiben ilyenkor is kaphato shake?

Figyelt kérdés
Vagy csak nyaron?
2018. febr. 7. 17:43
 1/7 anonim válasza:
40%
a mekkaféban nem tudtak adni csokis frappét, úgyhogy bármit el tudok képzelni
2018. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az állandó termék.

Vagy legalábbis az volt, amikor ott dolgoztam.

2018. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Azt úgy írják helyesen: shachke (a német "zacher" szóból, tehát magyarul a csokoládéból származtatva). Ejnye, tessék az ilyeneknek utána nézni!
2018. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze. Állandó termék. Mindig lehet kapni.

Télen, nyáron is van fagyi. :)

2018. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül?
2018. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az arlistan is ugy van mindenhol, hogy shake. Ezt a nemetes verziot biztos nem is ertene mindenki, sose lattam meg igy leirva en sem.
2018. febr. 7. 18:45
 7/7 anonim válasza:
100%

Persze, van. Standard szerint még most is kéne jeget tenni minden üditőbe, ha a kasszás tölti, és nem önkiszolgáló, illetve, ha a vendég mondja, hogy nem kér bele.

Shake is van, fagylalt is évszaktól függetlenül.

Mondjuk én nem a mekiben, hanem a burger kingben dolgozom (rengetegenveszik a shake-eket) de szerintem ebben nincs különbség a két gyorsétterem között.

2018. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!