Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy Impact Weight Gainer-t vanilia ízesítésben.

Eddig Csak Scitec Whey Protein Professional-t ittam, ez csoki ízben volt de soha semmi probléma nem volt vele.

Viszont ez a tömegnövelő valami katasztrófa. Gondolom más az anyag sűrűsége stb, ezért nem akar shakerben feloldódni olyan szinten mint a fehérje. Próbáltam turmixolni ez segített de még mindig darabos. Viszont az íze az kibírhatatlan.Köze nincs a vaniliához,rendesen leizzadok mire leküzdöm. Tudtok valami okosat az állag és az íz korrigálására? :/



2015. júl. 4. 16:53
 1/5 Adam_Hack ***** válasza:
22%
Ez szar ügy. De ha te is olyan kis nyekenyóka ízre folyton panaszkodó selyembogár vagy, akkor húzd le magad. Ezeket nem az ízéükért vesszük, te beteg!
2015. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na megszólalt az értelem, de sebaj nem haragszom rád mert sajnos az ország legtöbb hülyéje ezen az oldalon gyűlik össze, bár meglepő általában ebben a topicban viszonylag értelmiségi, egészséges életet élő emberek szoktak írni. Csak szólok, hogy nem viccből találták ki az ízesítést, hanem azért hogy könnyebb legyen a fogyasztás... Ha téged ez ennyire zavar és ebben mutatkozik meg milyen kemény tökös csávó vagy akkor kívánom neked hogy a legundorítóbb ízekben fogyassz bármit is. Továbbra is várom a jó tanácsokat!
2015. júl. 4. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megveszed azt amit eddig és fele ebből,fele a sza/r ízűből.
2015. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az nem is rossz ötlet, bár mivel a tömegnővelő is tartalmaz fehérjét nem tudom érdemes-e hozzákeverni a WPP-t. Megpróbálom egyelőre csak a tömegnövelőt valahogy ízesíteni, de ha nem jön össze akkor marad a keverés. Köszi a választ! :)
2015. júl. 4. 19:49
 5/5 anonim válasza:
Próbáld langyos vízbe keverni, jobban feloldódik, majd tedd hűtőbe. Kicsit előre kell dolgozni, de a csomósodást megoldja :)
2015. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!