Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pofátlan kiszolgálás, még...

Pofátlan kiszolgálás, még pofátlanabb tulajdonos, mit lehet ilyen helyzetben tenni? Munkaidőben ittas pincérek?

Figyelt kérdés

Nemrégiben egy étteremben a kiszolgáló pincér nagyon pofátlan volt velem, minősíthetetlenül viselkedett, tátott szájjal távoztam a helyszínről, úgy gondoltam segítséget kérek a tulajdonostól, és leírom mi történt.

A tulajdonos válasz még jobban megdöbbentett, azt mondta hogy nem érdekli mi történt, és hogy ő töltött italt a pincéreknek. Nem érti mi a gond, de láttam rajta nincs kivel beszélni...

Dühítő, hogy ilyen éttermek üzemelhetnek, és nem is egy kocsmáról, hanem egy színvonalas luxusvendéglőről van szó.

Nem hiszem érdemes tovább menni, mert bizonyítani nem tudom, hogy mi történt... Nektek volt már ilyen?


2018. jún. 4. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem mész oda többet, probléma megoldva.
2018. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem mész oda többet
2018. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Soha többet nem kell idamenni ès kèsz. Nem kell rajta fennakadni. Van ilyen is, ezáltal majd jobban fig tetszeni ahol máskènt "bánnak" a vendèggel.
2018. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Google értékelést azért hagyhatsz nekik.
2018. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván tripadvisoron is szerepel, ha "luxusvendéglő", ott is lehet értékelni, jó eséllyel facebookon is.


Nekem azért nehezen hihető a sztori, valóban színvonalas étteremben ez nem jellemző.

2018. jún. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

"Hallgattassék meg a másik fél is!"

A te sztoridat leírtad.

Számomra érthetetlen, hogyan lehet "szinvonalas luxusvendéglő" az, ahol bunkó a pincér, bunkó a tulaj?

Te luxusvendéglő vendégeként viselkedtél?

2018. jún. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
fogyasztóvédelem
2018. jún. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Én is értèkelném a vendégeket...

Szóval két emberen múlik sokminden.

Nem voltál ludas ebben egèsz vèletlenül?

2018. jún. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Engem érdekelne za EGÉSZ történeket, mert ez: "egy étteremben a kiszolgáló pincér nagyon pofátlan volt velem, minősíthetetlenül viselkedett" elég elképzelhetetlen, föleg, hogy nem mersz részleketeket írni róla.

Ha a tulajdonos is a pincér mellé áll, akkor igencsak esélyes, hogy TE VOLTÁL az, aki pofátlanul, minösíthetetlenül viselkedett, nem a pincér.


Ugyanis egy színvonalas "luxus"étteremben a felszolgálók is ennek megfelelöen vannak képezve és ennek megfelelöen viselkednek, de a tulaj mindenképpen a saját érdekében is kiszórná a nem megfelelö személyzetet.

Ha ez a te esetedben NEM így volt, akkor a hiba garantáltan a TE VISELKEDÉSED volt!


HA nem így látod, akkor részletezd a történetet, hátha akkor hihetö lesz a sztorid!

2018. jún. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
egyszer az ipolytarnóci ősmaradványos kiállítás után mentünk el egy közeli étterembe. hát szörnyű volt. indokolatlanul sokat vártunk a kajára 4 pici gyerekkel (nem emlékszem, mennyit, nagy családi kirándulás volt vagy 6-7 éve, még bőven középiskolás voltam). végül nagy nehezen kihozták, nagybátyám rántott hala ehetetlen büdös volt, az én kajámat ehetetlenre sózták. próbáltunk panaszkodni, el lettünk küldve. ha nem velünk történt volna meg el se hinném, hogy vendéglátásban ilyet lehet tapasztalni
2018. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!