Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Étteremben mit tilos csinálni?

Étteremben mit tilos csinálni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
mi az amitől tartasz hogy nem szabad csinálni..?
2018. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Bemenni, rendelni, megenni, amit rendeltél, majd közölni, hogy ja, pénzed nincs, a bankkártya az meg mifene, arról még sose hallottál, nincs olyanod.


Na erre tuti hívják a zsernyákokat.

2018. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
76%

Elsüllyedt hajót kiemelni a víz aló.

( de aki megteszi,annak később tutira jár a Nobel-díj )

2018. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 naphtha ***** válasza:
100%

Mit vársz egy ilyen egyszerűen feltett, megfoghatatlan kérdésre?

Ha annyira egyszerű vagy, akkor inkább csak a legalapabb dolgokat lépd meg. Ülj le, várj, rendelj, fogyassz, fizess, távozz... És figyelj oda, hogy ezeket milyen minőségben követed el ;)

2018. jún. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
X-4-5 csillagos ettermekbe, pl nem engednek be frakk es nyakkendo nelkul, ott biztos vagyok benne, hogy ha nem is szolnak, hogy nem jo villat hasznalsz a salatadhoz, de nagyon rosszalloan fognak nezni.
2018. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
84%
Én egyszer egy 4 csillagos étteremben rossz villával ettem a levest, nem nézték jó szemmel. Nem tilos, de nem ajánlom...
2018. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!