Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyi borravalót érdemes...

Mennyi borravalót érdemes adni azért ha megkértem a pizzafutárt panelben hogy hozza föl az ajtóhoz?

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 05:32
1 2
 11/13 goruzka válasza:
40%
futár vagyok, panelbe 2 alkalommal viszem fel ugyanarra a cimre, ha egyik alkalommal sem ad az illető jattot akkor vagy megtanul lépcsőzni, vagy hideg pizzát kap és persze ha több címem van akkor utoljára kapja meg.
2018. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 goruzka válasza:
0%
egyáltalán nem kötelező felvinni, ha nem jön le nem eszik :D ez házhoz szállítás... mit gondoltok ti
2018. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

neked meg nem kötelező ott dolgozni.

nem sziveségből viszed a pizzát, hanem mert az a munkád, azért fizetnek. a jattnak meg inkább örülj, nem jár alanyi jogon.

ha nekem nem hoznád fel a pizzát vagy hideg lenne, takarodnál vele vissza, aztán magyarázkothatnál a főninek...

2018. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!