Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit lehet tenni, ha az étterem...

Mit lehet tenni, ha az étteremben átvágnak a kimérős hekkel?

Figyelt kérdés

Hévízen beültünk az egyik étterembe és hekket meg sört rendeltünk. Megettük, megittuk, kértük a számlát - ami olyan horror volt, hogy majdnem leestünk a székről.

Kifizettük. Majd megnéztük a számlát amikor már magunkhoz tértünk: persze a sört kétszer számolták. Hívtuk a pincért, aki nagy dünnyögve elismerte, és mint ha a fogát húzták volna vissza is fizette.

De még így is horror volt: amikor visszaosztottuk az étlap Ft/dkg árával, akkor kiderült, hogy ketten közel 3 kg halat ettünk...

Mivel már a mosatlant is elvitték, ki is fizettük, nem tudtuk a mennyiséget megreklamálni, mert nincs semmi bizonyítékunk. Amikor lemérték a halakat azt mi nem láttuk, mert benn a konyhában mérték (ha mérték egyáltalán).

Mást is megszívattak ilyen hekkes trükkel? Ha ilyet rendel az ember, honnan tudja hogy valójában mennyit mutat a mérleg?



2018. júl. 8. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megemlíteném őket a Fogyasztóvédelemnél egy próbavásárlásra.

Most nagyon ugranak az ilyesmire, mert árt az idegenforgalomnak, meg ugyebár az országimázs ...

2018. júl. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Én mondjuk a 3 kg hekket sem hagytam volna annyiban, hiába vitték el a tányért, hanem kivágtam volna a balhét már ott is. Teljesen életszerűtlen 3 kg. hekket megennie 2 embernek.

2018. júl. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk értelmesebb emberek fizetés előtt nézik meg a számlát.
2018. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban nem normális az, aki Hévízen megbízik egy étteremben!
2018. júl. 9. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!