Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mcdonalds mikor szünteti már...

Mcdonalds mikor szünteti már meg a mcreggelit?

Figyelt kérdés
Senki sem szereti, évente 3szor ha megyek mekibe de azt az aranyszabályt tudom hogy délelőtt 11 előtt nem szabad menni, mert akkor nem lehet semmi normálisat kapni.
2018. júl. 29. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Köszi az infót!
2018. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Ez szerintem is fa szság. Én mint vidéki ahol a 60km-es körzetemben nincs meki számomra meg konkrét kiba szás volt mikor közölték velem hogy csak a reggeliből választhatok. El is jöttem onnan és inkább kerestem egy KFC-t. Nem látom semmi értelmét a mcreggelinek az ember nem tükörtojást meg baconos toastot akar enni mert azt otthon is tud.
2018. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem megszüntetni kell, hanem választhatóvá tenni. Én szeretem a reggelijüket. Nagyon ritkán járok mekibe, még ritkábban reggel, de ha úgy alakul, nekem nagyon jól esik és reggelire nem is kívánok ennél többet. Nyilván nem mindenki van így és értem a problémát, de igenis sokan szeretik.
2018. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére egy ideje lehet sajtburgert kérni a reggeliben, azóta nem zavar a dolog.
2018. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
engem csak a big mac érdekel semmi más, az meg nincs reggel.
2018. júl. 29. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg olyan sokan lennének, akik reggel 8-9 órakor már BigMacet tolnának? :D
2018. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, mert évente 2-3x mekizek. Akkor is délután esetleg este.

Kfcben életemben egyszer voltam akkor szegeden korán reggel mert meki reggeli nem jött be.

2018. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg pont az zavar, hogy a sajtburger miatt megszűnt a baconös tojásos szendvics és a rántotta, mert baromi jól csinálták. ☹️
2018. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a reggelit szeretem a mekiben
2018. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Senki sem szereti"

Ha ez igaz lesz, akkor majd megszüntetik. De egyelőre köze sincs a valósághoz.

Sok ember szereti a reggeli termékeket, és még többeknek pedig ha szeretik is a burgereket, eszük ágában sem lenne azzal indítani a napot. Csak mert te meg egy rakás ember már délelőtt Big Mac-et akartok, attól még a cég nyilván a többség igényéhez fog igazodni, nem a tiétekhez.


Maximum a választható menü lenne opció, de valószínűleg az sem, mert jelentősen növelné a potenciális veszteséget illetve dupla munkaerő a konyhába, viszont mimimális az esélye hogy meg is térül a jelentős többletkiadás.

2018. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!