Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » 2009-ben miért kellett hatályo...

2009-ben miért kellett hatályon kívül helyezni a törvénít miszerint kérésre adniuk kell csapvizet a vendéglátóipari egységeknek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 20:25
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
nem akarok ingyen vizet, én becsületet akarok, és krvára nem érdekel az ára, én 600ezret keresek, viszont nem szeretem, ha sunyi módon átvernek, és nem is magam miatt, hanem azért mások miatt, meg azt gondolom, hogy nem ez a normális magatartás
2018. szept. 21. 15:24
 22/26 A kérdező kommentje:
olyan alapon, hogy nem idegesítem magam vele, mert megtehetem, vagy mert nem rám tartozik, ilyen alapon nem baj, hogy embereket éheztetnek a határon, vagy elgázolnak kerékpárosokat vagy gyalogosokat, mert nem járok gyalog, vagy hogy hazudnak a tévében, mert hükye az aki nézi, és a közpénzemet se sajnálom mer én éppen eleget keresek ahhoz, hogy ne törődjek azzal mire pazarolják, hát suzerintem ez a proli viselkedés, és nem az én viselkedésem, súlyos tévedésben vagy "prolikám"
2018. szept. 21. 15:27
 23/26 anonim ***** válasza:
52%
nem adnak ingyen valamit? micsoda átverés.
2018. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
NEM az a bajom, hogy nem adják ingyen, hányszor mondjam el? mikor írtam ezt?
2018. szept. 21. 23:11
 25/26 A kérdező kommentje:
De egyébként teljesen elmebetegek vagytok, és engem néztek annak. Ez olyan, mintha én matektanár vagyok és korrepetálok egy gyereket, vagy gyógytornász vagyok és gyógytornára jön hozzám valaki, és kér egy pohár vizet vagy elmenne wc-re, én meg felszámolom a díját. Aki fogyaszt, annak sehol nem kell wc-ért például fizetnie, akkor miért nem mondjátok, hogy fizessenek a wc-ért is, mert semmi nincs ingyen? Ez soha senkiben nem merült fel, a vízért fizetni nektek miért természetes? A Szaharában igen, de nem itt.
2018. szept. 21. 23:15
 26/26 anonim ***** válasza:
68%
Így van, itt mindenki hülye csak te vagy helikopter.
2018. szept. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!