Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hódmezővásárhelyen honnan...

Hódmezővásárhelyen honnan érdemes hambit rendelni? -amit házhoz is hoznak-

Figyelt kérdés
Nagyon régen rendeltem már hamburgert és fogalmam sincs honnan érné meg, hol a legjobb a minősége?

2018. okt. 22. 16:48
 1/5 anonim válasza:
Olivában nagyon fincsi de azt sajnos nem szállítják ki.
2018. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Peppreóni Pizzéria: +36 62 249 826

Olivia Gyros és salátabár : +36 62 210 880

2018. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

street burgert tudom ajánlani!

Sajnos nem szállítanak házhoz de Hódmezővásárhely egyik legjobb hamburgerese! Minden héten van valami újdonság

2018. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az igaz, hogy jó az Oliva hambija de nem viszik házhoz. A Pepperoniban minden nagyon finom és házhoz is szállítanak és online is rendelhetsz.

Viszont ha a Lucullusnál eszel hambit azzal jól jársz, mert nagyot adnak és viszonylag jó áron 800-1200 Ft. És ha telefonon rendelsz házhoz hozzák.

2019. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Évekig jó volt a Lucullus! Komolyan gyerekkorom kedvenc hambizója volt! 2 nagyon pici gond van vele de tényleg ez csak szőrözés!

Első az hogy nem hamburger zsemlébe teszik az összetevőket hanem hagyományosba!

Második meg hogy 20 éve ugyan azokat az ételeket lehet kapni! Persze szól a mondás hogy ami jó azon nem kell változtatni de.... legalább tényleg hamburger bucit használnának!

De hogy pozitívumit és mondjak róla ez volt az első olyan hamburgeres hódmezővásárhelyen ami nem mikróban sütötte a hambit! Hanem ott a szemed előtt vas lapon! Az a baj hogy nagyon sok helyen mind a mai napig mikróban melegítik meg a hamburgert és ez nálam olyan dolog hogy erre nagyon allergiás vagyok! Jó persze a Street Burger is használ mikrót de ott a zsemléket pár másodpercre teszik csak be szóval elnézhető! De amikor azt látom egy helyen hogy hütőből veszik elő az alapanyagokat bele dobják egy buciba és mellé még nem valami "rendesnek" nevezhető mirelit hamburger húspogácsát tesznek hanem rip rop-ot és úgy dobják be a mikróba na az nekem kész!

2019. jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!