Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Felszolgalo vagyok, vasarnap nagyon sokan voltak. Ki szolgáltam 1 párt akik nagyon szimpatikusak is voltak. Ajánlottam nekik finom bort és pálinkát. Aztán fizettek, volt náluk 10% kedvezményes kupon ami egyebkent nem jár ha kartyával fizetnek de jo fej voltam megadtam. adtak 700 ft borra valót,

Erre este írnak az üzletvezetőnek egy gusztustalan stílusban hogy én 2 pálinka helyett 4 et ütöttem fel, es hogy gratulálnak meg szomorú, es hogy nem kellett volna oket hulyenek meg részegnek neznem, amit fogalmam sincs honnan vesz, meg navval kezdtek el fenyegetőzni. Tenyleg ránk jon a nav ha ezt jelentik??

Meg hogy a 10% vissza kell valahogy teriteni a háznak. Az engem mit érint?

Igen veletlenul 4 et ütöttem fel. De ha felhívják az ettermet normalisan hogy hiba történt. Elismerem elnezest kérek. Meg mondom nekik hogy másnap jöjjenek be, oda adom a pénzt és még meg is hívom őket egyre. Nem iģy kene? Es nem egybol embertelen modon?. Most vissza kell nekik utalni, oke de a borra valomat is :D istenem....



2018. okt. 24. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Hát igen elsősorban veled kellett volna nekik ezt megbeszélni, legalábbis a pár helyében én azt csinálnám, ahogy írtad. De hát ilyenek az emberek többsége. Ezt a békát le kell már nyelned, és akkor is próbálj kedves maradni, ha balhé lesz, mert ha bunkó leszel, akkor olyan nyulat ugrasztanak ki a bokorból, ami nem is létezett.
2018. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem is az lett volna a legjobb megoldás, ha ott rögtön mondják neked, hogy 4-et számoltál fel 2 helyett, és akkor tudtátok is volna rendezni. Bárkivel előfordulhat.

Valamennyire azért őket is megértem, talán már nem először jártak így, biztosan átvágták már őket korábban, talán többször is, azért gondoltak most is rögtön erre.

2018. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Új divat van kialakulóban filléreséknél, fizetés és távozás utan keresnek valamit amibe beleköthetnek. Így próbálnak pénzhez, kedvezményhez jutni. És mint a nyuszis történet- ha van rajta sapka......
2018. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg sokadjára lettek átverve vendéglátóhelyen és ezért reagáltak így.
2018. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
3: Belekötni? Nem jogos, hogy ne fizessenek kétszer annyi pálinkát, mint amennyit valójában fogyasztottak?
2018. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Nem értem miért lettem lepontozva. 1-es válaszoló vagyok. Miben nem volt igazam?
2018. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is elszállna az agyam... Fizetek,meg adok borravalót,és duplán számláznak.Nem 15 féle dolgot kellett beütni hogy ez nehéz legyen,én is átvágásnak gondolnám.Neked miért nem tünt fel az áron hogy nem 2,hanem 4 pálinka ? Gondolom utána számolgatták át,hogy mi is történt.Sok az átvágás mostanság,jól tették.
2018. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Ácsi. Itt nem azon van a hangsúly, hogy kikérték maguknak, hanem arról, hogy ennek nem az a módja, hogy minden meghallgatás nélkül megtámadjuk a céget! Mert ahogy a kérdező is írta, véletlenül ütötte el. Tévedni emberi dolog nem? Mindenki úgy csinál, mintha ő még sosem tévedett volna a munkájában. És a fizető pár is úgy csinál!
2018. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván otthon vették észre.


Őszintén, ha én otthon észreveszem, hogy két csülök helyett négy van a számlán, nem a kasszást keresem.

2018. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon veszed észre, hogy valamit duplán fizettetek veled, akkor mégis honnan álmodod meg a pincér elérhetőségét? Csak magát az éttermet tudod neten megtalálni. Ha meg otthon zavarnának ilyesmivel, ott állna az előző nap véletlenül becsapott pár az ajtódban, hát az elég ijesztő lenne, akkor meg azon háborognál.
2018. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!