Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Üres palacsintát lehet valahol...

Üres palacsintát lehet valahol rendelni Budapesten?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyiért? Minden kerületbe szállítanak?

#Budapest #kiszállítás #palacsinta #palacsintarendelés #üres palacsinta #puszta palacsinta
2019. jan. 14. 11:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Na most mi a probléma, ott van két link is, ahol lehet rendelni
2019. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A 2 linket megtaláltam én is. Nem látok rajta olyan lehetőséget, hogy töltelék nélkül...
2019. jan. 14. 12:59
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Komolyan mondod, hogy ennyi esszel felső fokon tanulsz? Felveszed a telefont, beütődé számot es: Jó napot kívánok, Nyiffnyaff Nyunyika vagyok, érdeklődni szeretnek, hogy sima,letöltetlen palacsintát tudok e rendelni? X darabra lenne szuksegem"
2019. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem igaz, hogy nem érted, hogy nincs ilyen, hogy töltelék nélkül. Amikor megrendeled, akkor szólsz, hogy töltelék nélkül kéred. De ahogy már írták, akkor is a normál árat kell kifizetni.

Egy óvodás könnyebben felfogja, mint te.

2019. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Utálok telefonálni. Főleg úgy, hogy beteg, rekedt vagyok. Az agyammal nincs akkora baj.

Egyébként sincs kapacitásom felhívni 50 éttermet, mire valahol hajlandók lesznek teljesíteni a kérést, azt is az "extra-fullos" palacsinta áráért.

2019. jan. 14. 14:16
 16/21 anonim ***** válasza:
94%

Azért nem olyan bonyolult telefonálni.

Nem kell 50-et hívni. Valószínűleg az elsőn sikerül már rendelni.

Nem kell extra fullos árat fizetni, hanem az alap töltött árát.

De mégis mit vársz? Hívjuk fel neked? És még fizessük is ki???

Anyukádat fel mered hívni, hogy süssön neked? :D

2019. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%
Felsőoktatás mi?
2019. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyi palacsintazojaban adnak (azaz pár éve adtak) töltelék nélküli palacsintát, az étlapon nincs rajta. Van lehetőség házhozszállítás ra is. Akkor 100 Ft/db volt az ara. Ez nem igazán éri meg, de van olyan szituáció amikor mégis ez a legjobb lehetőség.
2019. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
szia mikróhullámú sütőben is lehet palacsintát csinálni
2019. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"Nagyi palacsintazojaban adnak (azaz pár éve adtak) töltelék nélküli palacsintát, az étlapon nincs rajta. Van lehetőség házhozszállítás ra is. Akkor 100 Ft/db volt az ara. Ez nem igazán éri meg, de van olyan szituáció amikor mégis ez a legjobb lehetőség."

Nagyjából ilyen választ vártam. Megértem, ha az éttermeknek töltelékkel együtt éri meg reklámozni, de talán ha már rendelek 12-t, 100Ft/db-os áron és mellé még 1000Ft kiszállítási díjat, akkor talán nekik is megéri és én is elfogadhatónak tartanám.

Az emailre lehet, hogy napokig kell várni, telefonálni még tényleg nagyon utálok, ennek semmi köze ahhoz, hogy felsőoktatásban veszek-e részt és semmi nem garantálja, hogy ki fognak szállítani puszta palacsintákat. Még ha az étteremben oda is adják, kiszállítani már nem biztos... És felhívhatok akár 5-öt, mire valamelyik igent mond, és már arra is pénzem megy el. Nem értem, hogy mire jó ez a kötözködés, sértegetés...

2019. jan. 14. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!