Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Küldtél már vissza ételt...

Küldtél már vissza ételt étteremben a konyhára? Ha igen, miért tetted?

Figyelt kérdés
Hogy kezelte a pincér a szakács? És utólag hogy értékeled? Mennél még abba az étterembe enni?

2019. márc. 29. 07:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Utólag már bánom, hogy nem szóltam. Kacsacombot rendeltem, de a belseje szinte nyers volt. A csontnál pedig véres. Direkt úgy hagytam a tányérom, hogy amikor jött a pincér leszedni az asztalt, lássa, miért hagytam ott majdnem az egészet. Szintén megkérdezte tőlem is: nem ízlett? Mondtam nem. Utána sem jöttek vissza, hogy bocs, pedig látniuk kellett, hogy mi volt a gondom. Na mindegy, így jártam, az én bajom, hogy nem szóltam.
2019. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen, budapesti étterem volt, előételnek csontlevest kértem.

Kihoztak egy sós lét, amiben volt pár szál cérnametélt.

Mondtam neki, hogy én azt hittem ebben vannak zöldségek és több tészta.

Bocsánatot kért a pincér én meg rendeltem egy másik fajta levest.


Aztán jött a főétel, ez is valami flancos dolgokkal töltött rántott frissensült volt.

Kihozta a pincér, elég kis adag volt, mondtam neki, hogy én nem eszem ilyen apró adagokat, nem ehhez vagyok hozzászokva, elnézést kért, visszavitte, tettek rá dupla annyi húst mint alapból volt és adtak hozzá egy ingyen salátát plusz köretnek.

Távozásnál megmondtam, hogy ha legközelebb jövök emberes adagokat követelek.

Bólogattak és mondták, hogy természetesen nekem dupla adagokat fognak felszolgálni ugyan annyi pénzért.

2019. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

12-es legalább ne lódítanál akkorát :D


Persze emberes adagok. Max otthon anyukádnak :D vagy az asszonynak mondtál ilyet.


Visszavitetni. Ételt szerencsére még nem (egyszerűen nem volt baki semmivel), de italt többször is. Pl. limonádék- párommal ugyanazt kértük, az enyém tömény cukorszirup volt az övé iható. Kedvesen megkértük a felszolgáló hölgyet, hogy cserélje ki. Gond nélkül megtörtént. 2-3x előfordult már. Mindig hozzám kerülnek ezek az italok. Ez van, karma.

2019. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer visszaküldtem a bablevest, mert én melegebben szeretem. Szó nélkül felmelegítették.
2019. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyszer a párommal ebédelünk egy étteremben én erdei gomba levest kértünk meg hús levest az erdei gombalevesbe kukac is volt szóltunk a pincérnek mikor oda jött megkérdezni hogy izlet e az étel szóltunk neki finoman volt de kukac is volt gomba levesbe ere ki hívta az üzlet vezetött valamit halkan megbeszélték közben kihoztæk a második fogást az is finom volt mikor fizetni szeretünk volna akkor közölték hogy ház vendégei voltunk.
2019. márc. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban az égett belém mikor barátnőmmel elmentünk a balatonr és haza felé betértünk egy étterembe. Nem volt semmi gyanús egy többek által ajánlott csárda volt. Barátnőm Libát rendelt amihez édesburgonyát kért, én pedig egy Borjú Bécsit. Nem volt semmi baj szolt a zene aztán kihozták az ételt. Nem vártam sokat egy csárdától tálalás terén de majdnem alámentek. Ettem 2 falatot a ránototthúsból aztán mondtam a barátnőmnek, hogy adjon már egy falat "libát". Aztán mondtam neki, hogy nem kell megenni várjon egy kicsit. Odakértem a főúrat és annyit mondtam neki szemtől szembe, hogy "Ez most nem jött be". Értetlenül állt aztán elkezdtem mpndani neki, hogy egész fiatalságomat vidéken éltem tehát a libát meg tudom különböztetni a kacsától az meg biztos ez a "borju" néhány hete még röfögött. Atán jött az undorító nyálaskodás, hogy "Jaj biztos hiba történt bla bla" ezért majd akkor kacsa meg sertés áron számítolja fel az ételt. Mondtam neki, hogy nem fizetek majd megeszi aki ezt rendelte azzal felááltunk és haza mentünk. Leírtam szépen a storyt minden oldalra ahol fent volt és mivel 11 után értünk haza így elmentünk egy romantikus MC driveozásra.
2019. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
#15 az erdei gombákban előfordul a kukac, ezt azért érdemes tudni, mielőtt fogyasztod :)
2019. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten a Móricz Zsigmond kőrtéren küldtem/adtam vissza egy túrós pitét, aminek ízre kicsit fura, majd megvizsgálva penészes is volt a túró tölteléke. Volt rendesen nemtetszés, amiért csak a kóstolás után vettem észre a megpenészesedett oldalát, én meg még mindig nem értem, hogy miért kellene azonnal négy oldalról ennem egy szerencsétlen pitét?! Azóta sem voltam ott :(
2019. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!