Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mcdonalds, Burger King vagy...

Mcdonalds, Burger King vagy KFC, hogyan rangsorolnád ezt a 3-at? (persze ha szoktál itt enni)

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 12:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1. Meki

2. Burger

3. Kfc


KFC-s kajak nekem nagyon nem jönnek be, mindig csalódottan távozom, és az árával sem vagyok elégedett.


A Bürger kingbe csak a hagymakarika miatt megyek, h megyek.


A mekivel az esetek 90 százalékában elégedett vagyok, szerintem finom cuccokat csinálnak.

2019. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1. KFC

2. BK

3. McDo


A mekit régebben szerettem, nagyon is, viszont manapság már nem eszem ott, mert valahogy rosszul leszek az ízektől. Simán túl műanyag. Furcsálltam is egy ideig, mert nagy mekijáró voltam egy időben...


KFC hazai viszonylatban picit drága a minőséghez képest, és a helyi éttermükben sokszor több a panír a Strips-en, mint hús benne. A szárnyak is olyan picik voltak múltkor, hogy megfogni alig lehetett, nemhogy enni. Ettől függetlenül, ha gyorsétterembe megyek, a KFC mindig az első választásom, főleg nyugati országokban, ahol ugyanazért az árért jár hozzá 5-6 féle szósz meg egy nagy vödör csirke, amiben tényleg nagy, finom húsfalatok vannak.


Burger Kingbe elvétve járok. Ha gyorséttermi hambit akarok, nagyobb eséllyel megyek BK-be, mint mekibe, de valahogy egyik se az igazi.

2019. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

1. KFC

2. Meki

3. Burger King

2019. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

1, BK - a szaftos, "füstös" húsuk nagyon jó bármelyik hambiban, ha tehetem egyértelmű ide megyek a 3 közül

2, Meki - régebben sokat ettem itt, de mára nagyon érződik a műanyag kaja érzése, főleg a sajtburgernél. Viszont a mcfreeze csokis fagyi itt a legjobb, csak ezért szoktam ide menni nyáron

3, KFC - drága, íztelen, félig van megsütve minden. Életemben 3x voltam itt mindig mást ettem és mindig csalódottan jöttem ki, több esélyt nem kap tőlem

2019. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Egyértelműen Burger King. Lehet venni igazán nagy burgert, jó ár-érték arány, nagyon finom minden, kivéve talán a csirkehúsos szendvicseket, de olyat nem is szoktam enni.

2. Meki. Nem rossz, de sokkal inkább "műkaja" jellege van a dolgoknak, mint a BK-ben, a zöldségeket kevésbé frissnek érzem, jobban telenyomják a poharamat jéggel, ha nem szólok. Nincs igazán nagy burger, a Big Mac egy vicc, a dupla sajtos mcroyal már jobb.

3. KFC finom a kaja, de nagyon drága, ennyit nem ér meg. Sokat kell vegyél drágán, hogy jól lakj. +Nem szeretek ilyen helyen csontos húst kézzel enni, maszatolni.

2019. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

1: Burger King: Mostanság ez a kedvencem! Sokkal jobb az ételeik íze, mint a Mcdonadls-é.

2: McDonalds: Régen ez volt a kedvenc mára már nem, nagyon fos*k tőle és műanyag íze van. :c

3: KFC: Még nem ettem benne, alapból nem annyira bírom a csirkét szóval ennyi.

2019. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak Burger kingbe szoktam menni.
2019. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!