Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A mekiben most csirke vagy...

A mekiben most csirke vagy csibe burger van? Csak hogy ne nevessenek ki mint amikor sertes burger helyett rofi burgert kertem.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Csirke
2019. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha azt mondod fonetikusan, hogy "mekcsikken" szedvicset kérsz, akkor sem fognak kinevetni.
2019. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

McChicken és Chicken burger van. Nincs se csirke, se csibe burger. Már megváltoztatták a nevüket.

Sertés McFarm van már. Nincs röfi burger.

2019. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondhatod hogy csibeburger, megertik azt is, de a kisebb szendvicset szoktak igy hivni, a nagyobb a McChicken.
2019. ápr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Kezd mar ez bonyolult lenni kicsit annyi fele dolog van.:D
2019. ápr. 17. 07:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csibeburgert szoktam kérni, mindig értették és nem nevettek ki.
2019. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért eszitek ezeket a burgereket. Olyan finom ételek vannak a "főzelékfalókban", vagy a - ha vidéki vagy - akkor a kifőzdékben. Nem kell több csillagos étterembe járni, egy főzelékfaló mindennél többet ér.
2019. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat bekes megyeben is sorra buknak le az olyan amilyen kajas helyek meg mashol is. Sajnos en olyan vagyok hogy meg csaladon belul sem eszek mindenkinel. Sot alig eszem meg valaki foztjet amugy ami sokszor problema ha kapcsolatokrol van szo es nem szimpi a csaj csaladja :D


Mondjuk a meki valamiert kivetel nalam bar ha nem tunik tisztanak az aki csinalja sokszor nem veszek burgert mert ugye sok mekiben latni hol csinaljak a cuccot. Sajnos ez rossz szokas nalam hogy szinte csak a sajat foztom eszem meg foleg hogy 25 vagyok meg csak es alig tudok bar dolgot csinalni...:D

2019. ápr. 22. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!