Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A kfc ben, ha veszek egy...

A kfc ben, ha veszek egy poharat, akkor utána abnól muszáj meginnom?

Figyelt kérdés
Nem tölthetem bele egy üvegbe, hogy otthon megigyam?

2019. máj. 19. 19:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
43%

Látom, sok erényes talpig becsületes úriember van közöttünk, akiknek makulátlan erkölcsiségük van, soha semmit nem használnának ki és persze eszükbe sem jutna ilyen aljasság, hogy a korlátlan üdítővel visszaéljenek.


HOGYNEPERSZE


Ha félretesszük a hazudozó önjelölt erkölcscsőszt, akkor végülis amennyibe kerül egy pohár üdítő a kéefszéjben (kb 2,5 liter árába) szerintem semmi nem fog történni, ha bőven vedelget az ember. Nem megy csődbe szegény kicsi kéjefszéj :D :D :D


Előre röhögök a sok lepontozón, de én is azt szoktam csinálni, hogy haverral bemegyünk, veszünk fejenként 2-2 ganitúra strips-es besmartot, nagykrumplival. Sokkal kevesebb pénzért többet kapunk, mintha menüt vennénk. És mellé egy "pohárjogot" aztán átadjuk egymásnak a pohárkát és jól bevedelünk belőle. Ennyi.

És nyugodtan engem is oltsatok és pontozzatok a földig, de legalább őszinte vagyok. És nem is vagyok szegény, ezt inkább poénból csinálom.


Mondjuk sanszos, hogy elviteles flakonozásét szólnának, de ha ott vagy és 10x kiiszod, azért nem fognak.

2019. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó..úgy látom nem sikerült megérteni a lényeget..nem azzal van a baj, hogy ha vesz valaki poharat és mindjuk 10szer újratölti, mert korlátlanul lehet..a baj azzal van, hogy elmenetel előtt még az üvegét akarja megtölteni...úgyhogy mielőtt okoskodsz, értelmezd a szöveget, te úriember..:)
2019. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Ja, ez meg a másik, hogy a pohár annyiba kerül, mint egy 2,25 ös üveg pepsi. Sőt a kfc ben a 30% a az italnak plusszba hozzáadott víz
2019. máj. 19. 20:24
 14/33 anonim ***** válasza:
90%
nevetséges hogy azon rinyáltok hogy itt mennyi az ital és a boltban mennyi...ha nem tetszik, nem kell ott inni, senki nem kényszerít, hanem be kell menni a boltba és ott megvenni...
2019. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%

Azzal nincsen gond, ha többen isznak 1 pohárból, ez teljesen normális, ugyanúgy ahogy egy akármilyen menüt is megoszthat több ember. Viszont üvegbe töltögetni egyértelműen pofátlanság. Ennyi erővel annyit vinnél haza amennyit akarnál, és nyilvánvalóan nem erre találták ki ezt a rendszert.


Az a szolgáltatás amit megveszel, nem az hogy korlátlanul fogyaszthatsz az üdítőkből, hanem az hogy addig fogyaszthatsz korlátlanul, amíg az étteremben tartózkodsz. Esetleg ha a poharadban marad valamennyi akkor azt magaddal viheted, ha valami miatt nem bírod meginni amit kitöltöttél. Nem más üvegekbe töltögetni. Egyrészt ez simán parasztság, másrészt semmiféle jogod nincsen felháborodni mert ez nem így működik. Logikai hiba azt gondolni, hogy egy újratölthetős pohár vásárlása feljogosít arra hogy mondjuk otthon a családnak is vigyél üdítőt.

2019. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
És egyébként el szoktam tenni a poharat. Valahogy nincs lelkiismeret furdalásom, és nem érzem, hogy megkárosítom a multimilliárdos céget. Akkor "károsítanám" meg a céget, ha mondjuk azt a 2,5 decis poharat 20x tölteném újra
2019. máj. 19. 20:29
 17/33 anonim ***** válasza:
89%
Az árral kapcsolatban, kedves kérdező, egy átlagos étteremben is ennyibe kerül egy kis pohár üdítő, sőt "jobb helyeken" simán elkérnek kétszer ennyit érte. És ott nem mész vissza töltögetni, hanem kérsz még egyet és azt is kifizeted.
2019. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Egy étteremben nem 1000ft os órabérrel dolgoztatják a pincéreket, van rendes, kényelmes ülőhely, stb... Nem lehet összehasonlítani
2019. máj. 19. 20:33
 19/33 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire aggódsz az anyagiakon, ne vegyél 400-ért poharat. (Eleve ne is járj KFC-be, mert tök drága ott kajálni, de mindegy.) Vegyél üdítőt, vigyél magaddal szörpöt, vizet otthonról, és idd meg a KFC-zés után, vagy ha bent a táskádból időnként előveszed és beleiszol, senki nem fog rád szólni. Ha meg megveszed 400-ért a poharat, akkor tartsd tiszteletben, hogy a poharat, és annak ott-tarkózkodásod alatti korlátlan újratöltését vásároltad meg, de nem korlátlan mennyiségű üdítőitalt.
2019. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
79%

Nem kötelező egyáltalán a KFC-ben étkezni hogyha az árképzésük nem tetszik neked, vagy akármilyen bajod van az étteremmel. Szerintem egy gyorsétteremhez képest teljesen normális áron adják az üdítőt, tekintve hogy 2-3 pohárral simán megiszik belőle a legtöbb ember. De ha te nem így gondolod, senki sem kényszerít.


Sőt tegyük hozzá, ha szeretsz a KFC-be járni csak az üdítővel vagy elégedetlen, akkor megteheted hogy azt nem veszel. Simán ki lehet bírni azt a fél órát amíg étkezel, ivás nélkül. Ha valami miatt nagyon kell innod vagy tovább szeretnél maradni, senki nem fog panaszkodni amiatt ha a mosdóban a csapból iszol egy kis vizet.

2019. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!