Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A kínai éttermekben hogy...

A kínai éttermekben hogy készítik el a csirkét?

Figyelt kérdés
Hogy vágják fel a húst, hogy ilyen felhő-szerű, puha lesz a végén?

2019. jún. 10. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem a darabolás a lényeg, hanem a bunda meg a sütés.

Rengeteg recept van a neten is, meg itt is, ahol leírják pontosan.

2019. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem a vágáson múlik. Használj keményítőt a morzsa helyett és neked is olyan lesz
2019. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
2es viccoltam,nem kell rögtön idiótázni. Egyébként ha először jó puhára megfőzöd és utána sütöd egy kicsit - olyan lesz.
2019. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
+egyébként milyen bundáról beszéltek? a kérdező nem rántottról kérdez, nem?
2019. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Valószínű arról kérdez, mert bunda nélkül egyetlen hús se lesz felhő szerű.
2019. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valóban nem a bundásra gondolok, hanem ami különböző szójaszószos, zöldséges ételekben van hús.
2019. jún. 10. 10:47
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]


mint pl ebben a hús

2019. jún. 10. 10:51
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Hat en csikokra vagom, es klopfoloval kicsit lapitom, es pont ilyen lesz. Vagy neha ugy szoktam, hogy ugy vagok a csikokbol kissebb szeletet, mintha egy rud szalami lenne, csak ferden, elmaszatolva huzom ki a kest.
2019. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

A 66%-osnak láthatólag fogalma sincs, miröl van szó, meg fözni sem tud, ha a csirkemellet "elöször megfözi"

A képen látható csirkemellet csak kisebb szeletekre vagy csíkokra kell vágni és keményítö és tojásfehérje keverékébe mártani, utána sütni forró serpenyöben kb 5-10 percig. Akkor lesz puha, omlós és a bundája "felhöszerü".

2019. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

10-es valóban nem tudok, igazad van. (te meg talán olvasni nem tudsz NEM BUNDÁSRÓL VAN SZÓ, de mindegy)

Amiért írtam, hogy előbb főzni, majd sütni, azért írtam mert olyannak (betegnek) készítettem így, akinek gondjai vannak a rágással - és így nagyon puha lesz (és finom)

Viszontlátásra.

2019. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!