Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek is hülyeség a...

Szerintetek is hülyeség a vonzás törvénye és A titok?

Figyelt kérdés

Sohasem vonzottam be azt, hogy rúgjanak ki a munkahelyemről, sosem gondoltam rá.

Sohasem vonzottam be azt, hogy minimális szerencsém sem legyen, sem a nők terén, sem anyagiak terén, sem emberi kapcsolatokban.

Vicces hangzik, de én is próbáltam azt, hogy arra összpontosítok, amit, amiket szeretnék, de még is mindig az ellenkezője valósult meg.

Tényleg semmiben sincs szerencsém.


2020. jan. 19. 09:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kirugásod kaput nyithat valami jobbhoz ha ezt vonzottad, de egyébként ha arra öszpontosítasz közben óriási ellenállást is teremthetsz vagy erősítheted a vágyott dolog hiányát, csak az érzelmek számítanak, ha rosszul érzed magad vonzod tovább a szomorúságot, ha sikerül kisebb pillanatokra kilépned belőle akkor már minden jobb érzéssel töltött perc újabbakat teremt. De az hogy te 10 percig öszpontosítasz erre aztán a nap többi részében meg bosszankodsz és keseregsz, mint ebben a kérdésben az akkor egyértelmű hogy mit erősít jobban
2020. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Titokban teljesen le van minden butítva, és nincs semmi megmagyarázva. Viszont az elmélet maga megalapozott, be is bizonyították már, hogy a tudatalattink kapcsolódik a kollektív tudattalanhoz, amivel gyakorlatilag "eg y agyunk van", így történnek ezek a "manifesztációk". De ha nem hiszel az egészben, nem mesélek feleslegesen, találsz erről dokumentumfilmeket, és YouTubeon millió videót, a "manifesting" kulcsszót keresd.

Ott mindent elmagyaráznak, azt is, pontosan, hogy nem az történik meg veled, amire gondolsz, ezért hiába nem gondolsz arra hogy kirúgjanak, még megtörténhet.

Mivel nem tudatos éned irányítja ezeket az eseményeket, hanem a tudatalattid. Ezért van az, hogy az emberek tudatalatti félelmei, korlátai határozzák meg az életét. Ezért ez egy kicsit nehezebb munka, hogy valami elérj, mert tulajdonképpen át kell mosnod az agyad. Hiszed vagy nem, így működik, saját tapasztalatból mondom.

Megvan az, mikor valaki mondja magában sokáig hogy ő is értékes, elképzeli hogy magabiztos, kihúzza magát, a körülötte lévők úgy is fogják kezelni, amint elhiszi magáról, hogy tényleg így van? De ahhoz hogy a saját hitedet megváltoztasd valamiről, hónapok, évek kellenek! És fontos hogyha elkezdesz valamit, ne legyen azzal ellenkező gondolatod, mert mindig az tükröződik a valóságodban, amit épp a fejedben tartasz. Ha eldöntesz valami pozitívat, többé nem gondolhatsz az ellenkezőjére, vagy ha igen, le kell cserélni a jó gondolatra, elképzelni milyen is lenne az ha nem lenne kétséged, és természetes lenne hogy már a tulajdonodat képezi. Lehet ez személy, tárgy vagy akár tulajdonság is.

2020. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"De ahhoz hogy a saját hitedet megváltoztasd valamiről, hónapok, évek kellenek!"


Nekem kb 1,3 évre volt szükségem, hogy kimossak magamból minden korlátozó hitet, tehát hogy eltüntessem a "tudatalattim". De a tudatalatti valójában nem létezik, ahogy tudat feletti sem létezik. A tudatalatti valójában olyan hitek összessége, amit valóságnak fogunk fel, és amiről tehát így nem vagyunk tudatosak.

A tudat teremti a valóságot, tehát mindenki olyan életet él, amilyet teremt magának, és azért ilyen a földön az élet, mert az emberek a tudattalan programjaik szerint teremtik a valóságukat. Bár minden ember saját magának teremti a valóságát, egy távolabbi pozícióból nézve minden ember része a kollektív teremtésnek, vagyis a nagy agynak, az EGY agynak. Amikor egy ember feloldja a tudattalan programjait, az olyan hatást gyakorol a kollektív teremtésre, hogy utána a többi ember könnyebben lesz képes feloldani a tudattalan programjait.

2020. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!