Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kinek sikerült már a mellnöves...

Kinek sikerült már a mellnövesztés agykontrollal?

Figyelt kérdés
Olvastam esettanulmányokat ezzel kapcsolatban és szertném, ha olyan valaki írna, akinek ez tényleg bejött és megtudná-e estleg írni, hogy mennyi idő alatt mekkorát nőtt. Kérem, hogy csak azok írjanak,akiknek volt tapasztalat. A hitetlenek, a gúnyolódók és az ítélkezők kérem mellőzzék ezt a fórumot.
2010. aug. 4. 13:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

Ha fiú vagy: Nem kell agykontroll csak egy kondi bérlet. Agykontroll nélkül rendes edzéstervvel fél év alatt simán nőhet 7-8centit.

Ha lány vagy: Akkor nem tudom.

2010. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

A fiúk a farkukra edzenek.

Napi 50x mondják: "Nőjjjjjjj meg" és közben raknak rá 5 kiló súlyt. XD

2010. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
hát ez engem is érdekelne*.*
2010. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok, csak úgy "mellesleg" nő vagyok és van egy kis kissebségi komplexusom a méreteim miatt, szóval ezért tettem fel ezt a kérdést.
2010. aug. 5. 12:49
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sikerült. Mondjuk lehet más is közrejátszott, de akkor alig volt B-s mellem, most meg a C-sbe nem akar beleférni a cicim.
2010. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És hogy csináltad? Naponta hányszor? Milyen módszerrel? Köszi!
2010. aug. 6. 14:16
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

A következő módszerről hallottam, amit hipnotizőrök alkalmaztak: az alanyt utasították hogy képzelje el, amint a zsírsejtjei a hasukról, csípőről (vagy ahol felesleg van) szépen átvándorolnak a mellükre. És LÁSSÁK képzeletükben a folyamatot majd gyönyörködjenek a szép, nagyobb melleikben, szintén képzeletben. Ez volt a "kezelés" amit kaptak rendszeresen. Működött és tartós, nem visszafogyó eredményt adott a dolog. Talán 2-3 hónapra volt szükség ha jól emlékszem változáshoz.

Referenciát nemtok, régen olvastam, de neten még biztos fenn van a tanulmány.


Tehát a lényeg, hogy valami játékos módon mint a fenti képzeld el hogy megtörténik a dolog, és lásd az eredményt. Semmi más nem kell. Csak sokat képzelődni, álmodozni és kristálytisztán látni a várt eredményt a lelki szemeiddel. Naponta legalább egy 40 percben. Ennyi a titok.


Ja én fiú vagyok :) Megérzésem azt súgja, hogy neked így is szépek a melleid, de sok sikert kívánok a növekedéshez!

2010. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Én is vizualizációval csináltam. Elképzeltem minden nap, általában lefekvés előtt, de szerintem az mindegy, mikor. Láttam magam különböző helyzetekben a nagyobb cicijeimmel, láttam, hogy mások is megjegyzik, hogy nőtt, átéreztem, hogy milyen jó érzés. A mély átélés nagyon fontos.


És egyszer csak tényleg elkezdték mondogatni, hogy nőttek a melleim, kicsi lett a melltartóim nagy része, ez jó pár hónapba telt, de nekem megérte. Azóta még nőttek kicsit, most már tökéletesen elégedett vagyok velük.:)

2010. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos hozzászólásokat!
2010. aug. 20. 16:05
 10/20 anonim válasza:
53%
Én úgy tudom hogy a hormonalapú fogamzásgátlóktól is nőhet a melled, mivel a mell méretét a hormonok nagyban befolyásolják, én nem hiszek az agykontrolban de azért sok sikert hozzá.
2010. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!