Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kinek sikerült már a mellnöves...

Kinek sikerült már a mellnövesztés agykontrollal?

Figyelt kérdés
Olvastam esettanulmányokat ezzel kapcsolatban és szertném, ha olyan valaki írna, akinek ez tényleg bejött és megtudná-e estleg írni, hogy mennyi idő alatt mekkorát nőtt. Kérem, hogy csak azok írjanak,akiknek volt tapasztalat. A hitetlenek, a gúnyolódók és az ítélkezők kérem mellőzzék ezt a fórumot.
2010. aug. 4. 13:11
1 2
 11/20 anonim válasza:
77%
én sajnos nem tudok tanácsot adni...de az utolsó hozzászólóhoz szolnék, hogy akkora intelligencia szinttel mint te minek írsz ehhez? attól h te szkeptikus vagy minek írsz ilyet...?
2010. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%

Mert már elégé lefáraszt ez a sok idióta kérdés.

Azért te is elgondolkodhatnál,hogy ha ez ilyen egyszerű dolog lenne,akkor senki nem feküdne kés alá,csak "gondolna" egyet és már is óriás mellei lennének.

Most őszintén,ha jobban belegondolsz,nem szürreális kérdés?

Jó oké,ha vkinek bevált és épphogy nőtt vmi-mert gondolom nem lehet itt 2-3 számmal megnövelni a méretet-akkor jó,de akkor is nem sok értelmet látok ebben, meg nem is vmi reális.

Mért nem jó ahogy van?Nem kell,h mindenkinek nagy dudái legyenek,mert ha ez annyira "egyszerű"dolog,akkor mindenki 95-ös mellekkel szaladgálna.

2010. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy egyszerű? Pont ez a lényeg. Ez egyáltalán nem egyszerű dolog. Nagyon nehezen lehet elérni ilyen változást. Ezért tettem fel a kérdést, hogy ha valakinek már sikerült, akkor az megmondaná-e, hogy hogyan érte el azt, pontosabban milyen fajta vizualáizációt alkalmazott és mennyi időn belül ért el változást. Az agykontroll meg nem arról szól, hogy "gondolok" egyet és az megterem. Ehhez nagyon sokat kell szerintem gyakorolni, és tudod ezért választja mindenki a plasztikát, mert az egyszerűbb megoldást választják, de szerintem a többség nem is tud erről az egészről semmit. Először tájékozódj kérlek, mielőtt butaságot írt. Nekem pedig nem nagy dudák kellenek, hanem csak átlagos méretű mellek. A kérdésem alá pedig külön kértem, hogy csak azok írjanak, akik hisznek ebben. Ha meg fárasztanak ezek a kérdések, akkor meg mi a francnak jössz te ide és írsz kommentárokat?? Egyszerűen nem kell rákattintani az ezotériára és kész.
2010. okt. 3. 14:25
 14/20 A kérdező kommentje:
t*->sz
2010. okt. 3. 14:26
 15/20 anonim válasza:
82%
Nézd meg a Titok- A vonzás torvénye c. filmet,ott választ is kaphatsz a kérdésedre!:)
2010. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
5%

Oké megértem a helyzetedet,hogy normális méretű melleket akarsz,rendben,de hogy még én írok hülyeségeket...azért gondolj bele,milyen már,hogy agykontrollal növeszted a melledet?Elhiszem,hogy ezzel az agykontrollal sok mindent el lehet érni,de hogy már lassan mellnövesztés,meg volt olyan kérdés is,hogy lehet-e ezzel a technikával haj,meg szem színt változtatni?A genetikával semmit nem tudsz kezdeni így születtél törődj bele,hogy ilyen vagy!

Örülj annak,hogy nincs semmi testi rendellenességed!Mostanában kezdem észre venni,hogy mennyire elvetemültek az emberek és sokkal hiszékenyebbek és lassan vissza megyünk a középkorban és nem merünk az utcára menni,mert jönnek a természetfeletti lények és embereket égetünk,mert azt hisszük,hogy boszorkányok...gondolkodjatok már!

Ezzel most nem az agykontrollt akartam cáfolni,csak azért mindennek van határa!De néhányan ezt nem veszik figyelembe...

2010. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
épp ez a szép benne, hogy nincs határa..mmint van, te önmagad...az meg hogy mellnövesztés..hát bocs, örülök hogy te nem vagy depresziós a külsőd miatt, jóneked...a műtét meg ugye drága és veszélyes...sztem mindenkinek más fontos..én meg kérdezhetném miért akar valaki így párt találni...mert sztem ez h*lyeség..dehát ti tudjátok..a hiszékenység meg más tészta, az agykontroll bizonyított valamilyen szinten, és tudományos
2010. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23%

Honnan veszed,hogy nem vagyok depressziós a külsőm miatt?Lehet,hogy az írásomból nem kivehető,de még pszichológushoz is járok!Próbálok optimistán gondolkodni,de nem mindig megy.

Igaz a műtét veszélyes,de addig nem nagyon tudom azt elhinni,hogy megnő a melled az agykontrolltól,ameddig nem láttam, vagy valaki le nem írja,mert nekem az annyira hihetetlen dolog!A melled megnő...de akkor hol vannak a gének?Azok is sokat számítanak!Lehet elér valamennyit,de hogy számokkal legyen nagyobb azt nagyon kétlem,de minden esetre, sok sikert kedves kérdező és ha sikerült írd meg!

Mást nem tudok mondani...am nem csak erre a kérdésre értettem ezt a "hiszékeny dolgot",sokan vannak,akik tényleg iszonyatosan nagy baromságokat tudnak kérdezni...

2010. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%
Épp ez a lényeg, azért nem tudja ez mindenki csak úgy csettintésre megtanulni, mert az agykontrollhoz alfába kell lemenni, és ez nem mindenkinek megy könnyen. Tanfolyamon lehet a leghatékonyabban megtanulni. Nagybátyám volt, és abszolút megérte neki. Mamám könyvből csinálta, neki 2-3 hónap volt, mire sikerült lemennie alfába.. szóval azért nem olyan könnyű a dolog...
2011. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Az agykontroll igenis működik!!!!

Én nem tudtam hogy mellnövesztésre is lehet használni de ma elkezdem!!! :D:D:D


És amúgy meg van jó pár dolog amit elértem agykontrollal (akkor még nem tudatosan ábrándoztam, csak úgy) és minidg arról álmodoztam hogy van egy olyan fiú akivel tényleg minden jó és nagyon boldogok vagyunk és szerelmesek (pont akkor voltam túl egy elég mély szerelmi csalódáson, se előtte se utána nem volt olyan fiú akibe igazán szerelmes lettem volna...

de aztán megjelent Ő, együtt vagyunk, már lassan 2 éve együtt élünk és minden ok és tökéletes!!!

:D:D:D

Szóval elkezdem ma a melleimmel is az ábrándozást... :D

2012. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!