Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volt már élményetek alvás...

Nessoka kérdése:

Volt már élményetek alvás paralízisben,mit észleltettek?

Figyelt kérdés
Én nem akarom kipróbálni,mert hallottam néhány durva esetet.De kiváncsi vagyok ilyen sztorikra.Aki élte már át,mit vett ésszre?Az igaz hogy minden ember életében lesz egy ilyen alkalom?
2020. aug. 12. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Én egyszer azt álmodtam hogy egy szülinapi buliba vagyok ,ilyen gyerek zsúr féleség ,és mindenki beszélget meg nevetnek, én meg kicsit arréb álltam a többiektől ,es jött felém lassan egy nagyon ijesztő bohóc és nem tudtam megszólalni meg megmozdulni se.
2020. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kellemetlen élmény, felébredsz nem tudsz mozdulni pedig szeretnél, közben valahogy kinyitod pl. az ablakot, tovább álmodsz, a bénultság érzése a legdurvább.
2020. aug. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy ez hogy van.Annak ellenére hogy nem szeretném át élni,sokat olvasok utána.A bohócok meg mindég parák xd (szerintem)
2020. aug. 12. 08:46
 4/8 anonim válasza:
100%

Nekem rendszeresen, van mikor csak pár perc, de van hogy nagyon hosszu, és szerencsere nem haluzok sokat kozbe, De ha igen, akkor leggyakrabban hogy anyukam hiv, vagy hogy jarkalnak korulottem.

Vagy van, hogy csak nemtudok mozdulni, es a legtobbszor ilyen szokott lenni

2020. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt kb 13 lehettem , éjszaka felébredtem arra hogy nem tudok mozogni, próbáltam felülni az ágyban, de nem ment aztán megéreztem a másik szobában "azt" valami macska szerű lény volt engem figyelt és látta hogy nem tudok mozogni lassan elindult felém itt már majd kiugrott a szívem, kiáltani se tudtam. Majd egyre gyorsabban és éreztem hogy valami nagyon rossz közelít a végén futott felém és mikor odaért akkor tértem magamhoz jobban eltűnt a hallucinációm de meg akkor se tudtam mozogni kellett pár perc hogy fel tudjak kelni de annyira féltem, olyan volt mint egy nagyon durva rémálom.
2020. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek tenyleg ijesztőek
2020. aug. 17. 16:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, felébredtem, kinyitottam a szemem, és úgy hallottam mintha valaki màszkàlna a szobàba de nrm tudtam megmozdulni. Mellettem aludt a fiam. Para volt!
2020. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

4.vagyok

Multheten eltem at egy olyat, hogy nem a sajat szobamban voltam..soot szerintem meg a hazumk se stimmelt, es ereztem hogy van meg valaki..akit nem "lattam" de tudtam hogy nem akar bantani.

Es ez oraknak tunt mire magamhoz tertem normalisan

2020. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!