Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az mitől van hogy megtörténik...

Az mitől van hogy megtörténik amire gondolok?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer volt hogy gondoltam valami szituációra vagy valamire és erre utánna meg is történt ez vajon mitől van?

2020. aug. 31. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Semmitől. Olyan dolgokon agyalsz, amik megtörténhetnek...
2020. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Lehet nagyon erős a "vonzásod". Ilyen létezik, főleg ha el is képzeled a szituációt. Szerintem nagyon erősen betudod vonzani a dolgaidat, valahogy a "hited" (nem tudok jobb szót rá) neked van olyan erős.
2020. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Lottóznod kéne!😊
2020. szept. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Ajj, nagyon szeretném, ha írnál példákat. Nagyon érdekelne! Például arra gondoltál, hogy ötöst kapsz az iskolában, és tényleg kaptál? Vagy?
2020. szept. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Amíg ez nem 100%-os valószínűségű, vagyis nem minden esetben történik az, amire gondolsz, addig szimpla véletlen.

#2: értem egyébként az agykontroll lényegét, és magát a vonzás törvényét is, de ez nem egy rövidtávú dolog, hogy erősen akarsz valamit, és akkor az lesz. Minél inkább akarsz valamit, és beleéled magadat, annál inkább alakítod úgy a sorsodat.

Mindig az a példa jut eszembe, hogy gondolj arra, hogy mész haza, és mindig van egy szabad hely, ahova be tudsz parkolni. Ha a lakásodtól 5 percre eszedbe jut, hogy nagyon sok autó lesz, és elkezdesz azon agykontrollozni, hogy van helyed, ahova be tudsz parkolni, és valóban lesz, az csak szerencse.

A szerencsére nem lehet agykontrollal hatni: nem tudsz agykontrollal nyerő sorsjegyet venni, mert nem tudod, melyik a nyerő. Ha meg már megvetted, nem fog a sorsjegy nyerőre változni az agykontroll miatt. Ahogy lottósorsolásnál sem azért fogják a te számaidat húzni, mert a vonzás törvényével hatsz rájuk.

Van egy kerete az agykontrollnak, ami kizárólag a saját életedet, gondolkodásodat alakítja.

2020. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4. Pl éreztem hogy este vihar lesz pedig nem volt még olyan rossz idő napközbe csak hüvösebb volt
2020. szept. 1. 12:00
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

"4. Pl éreztem hogy este vihar lesz pedig nem volt még olyan rossz idő napközbe csak hüvösebb volt"


Nem a 4. vagyok, de meg ne haragudj, ez oltári hülye példa. A nagymamám a "csontjaiban" megérzi előre, ha rossz idő lesz, nyilván ennek van fizikai magyarázata, pl. - hasamra ütök - érzékenység a légnyomásban bekövetkező változásra, stb. Semmi misztikus nincs ebben és magadat csapod be, ha így gondolkodsz.

2020. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem, én gondoltam, hogy valami hasonló okosat fog mondani. Én is tudtam, hogy vihar lesz. Igaz, tán hallottam az időjárás jelentésben, meg 4 napja beszélt róla mindenki, hogy hétvégén kánikula lesz, aztán jön a hidegfront. Lehet, hogy olyan elszigeteltségben élsz, hogy semmi ilyen infó nem jutott el hozzád, de akkor se lőttél bakot, ha vaktában találgattál a viharral kapcsolatban, ugyanis elég gyakran vannak mostanában.
2020. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megérzés miatt van ez ha jól tudom.
2020. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

5 ös. Dehogynem tudsz nyerő sorsjegyet venni.

És de, lehet a szerencset fokozni

2020. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!