Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az mitől van hogy megtörténik...

Az mitől van hogy megtörténik amire gondolok?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer volt hogy gondoltam valami szituációra vagy valamire és erre utánna meg is történt ez vajon mitől van?

2020. aug. 31. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10: akkor ezt magyarázd már el, hogy szerinted hogy működik :D

TALÁN a szerencse érzése fokozható, de ez (ahogy említettem is) nem vonatkozik olyan dolgokra, amiket nem tudsz befolyásolni. Nem tudsz nyerő sorsjegyet venni agykontrollal, mert nem tudhatod, hogy melyik a nyerő. A szerencse érzését tudod növelni, de legfeljebb csak azért érezheted ezt, mert pozitív hozzáállásod lesz a dolgokhoz, és a pozitív hozzáállás pozitív dolgokat eredményez, és akkor is szerencsésnek fogod érezni magadat, amikor nincs is miért, mert szimplán csak pozitív a felfogásod, szerencse érzésed van, de nem vagy szerencsésebb annál, mint ami addig voltál, csak máshogy állsz hozzá a dolgokhoz, ezáltal a körülötted lévő élőlények befolyásolhatóbbá fognak válni, viszont tárgyakra nem lehetsz hatással.


A megtörtént, fix dolgokat nem tudod befolyásolni. Ahogy egy széket nem tudsz agykontrollal arrébb mozdítani, ahogy a lottószámokat előre kiválasztják, azt sem tudod befolyásolni, hogy most csak a te nagy szerencséd miatt a Szerencsejáték Zrt. jószívű lesz, és azokat a számokat válogatja ki, amiket te húztál be.

Ahogy a már kiválasztott sorsjegyet sem tudod átalakítani nyerővé, úgy a még nem kiválasztott sorsjegyet sem tudod befolyásolni, mert az már el lett készítve, valaki odatette, és nem fogsz azért nyerőt húzni, mert te szerencsés vagy. Ha egymás után 10 nyerőt húznál, vagy elsőre beleválasztottál a főnyereménybe, akkor azt mondom, hogy baromi szerencsés ember vagy, DE ez mind véletlen. Nem befolyásolható, mert nem tőled függ. Nem te döntöd el, hogy a nyerő szelvény hova kerüljön, sőt, azt gyakorlatilag senki sem tudja, hogy a kiszállítás során hol lesz a nyerő szelvény.

Mondhatod magadat szerencsésnek, ha elutazol az ország másik végébe, ott veszel egy sorsjegyet, és nagy összeget nyersz vele, de ugyanannyi szerencsével nyerted azt az összeget, mint amennyivel megszülettél. Nem többel, és nem is kevesebbel. A szerencse forgandó, de nem befolyásolható, kizárólag a hozzáállásodon változtathatsz, ami által szerencsésebbnek fogod érezni magadat.

2020. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem írok tudományos dolgokat nem is tudom hogy hhy működik.

De működik.

Hivhatod, univerzumban, istennek angyalnak.


Én konkrétan kipróbáltam, és mindennap nyertem, nem kis összeget, heteken keresztül mindennap.

Es mindennap ugyanannyit.


Mi lenne ha te is kiprobalnad inkább?


Sőt még mást is sikerült elérni, de ezt le sem írom, mert ha más mondaná én sem hinném el.

De tapasztaltam.

2020. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is megtörténik.

Gondolok valamire - amit nezzünk célkitűzésnek - és mindent elkövetek, hogy megdolgozva érte megtörténjen.

2020. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

En ha erosen gondolok valamire es kimondom magamban jelenidoben aztan altalaban ugy is lesz

Nagyon furcsa erzes es hihetetlennek tunik akkor nekem is hogy tenyleg megtortent

2022. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!