Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen manifesztációs techniká...

Milyen manifesztációs technikák léteznek?

Figyelt kérdés
Ha rákeresek, mindenhol azt látom, hogy sok technika létezik, viszont egyik helyen se írják le pontosan, hogy mik ezek a technikák.

2020. okt. 16. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
#9 nem túl egészséges felnőttként mesékben hinni a valóság helyett de igazad van: te bajod
2020. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
én azért megemlíteném hogy ez egy életmód, nem csak egyszeri alkalom. Úgy értem, ha nem csak egyszer akarsz véletlen jó dolgot, hogy találj egy 20 ezrest mondjuk, hanem az élet minden területén olyan dolgok történjenek (általában a jó dolgokra vágynak az emberek), az egy életformának kell lennie. És ha az életed része lesz, nem is fogod észrevenni mert reflexből cselekedsz, szóval leírni hogy mit és hogyan elég nehéz, ez olyan mint a sétálás. Te tudod hogyan kell sétálni? Én nem, csak a szándék megszületik a fejemben és onnantól kezdve minden automatikus annak ellenére hogy elvileg fullra én kontrollálok minden izmot és ideget, csak épp tudat nélkül :D Kicsit fura elmagyarázni, de remélem érted mire gondolok. Nézz minél több videót a neten erről (lehetőleg ne a gyökér youtubereket akik csak a pénzszerzés miatt nyomják a sok f*szságok), filmeket mint pl a titok, olvass könyveket, és egy idő után rögzülni fognak a dolgok.
2020. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%
Az elsőnek: egyáltalán nem baromság az életed kezdetétől fogva manifesztálsz tudatosan vagy nem tudatosan
2020. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!