Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

A semmiből előjött egy nagyon erős érzés, amit régen éreztem egy személy iránt. Nagyon felvillanyozott és örültem neki, aztán szomorúság jött rám. Egész nap bizsergett a testem. Pedig még csak nem is gondoltam rá, eszembe se jutott mostanában ő. Szinte már már elfelejtettem, mert teljesen másra koncentráltam.



Ez miért lehet? Talán gondolhatott rám és én ezt megéreztem? Lehetséges lenne? Tudom, hülyén hangzik, de más magyarázatot nem tudok erre .



2020. dec. 25. 21:47
 1/7 Grimfox ***** válasza:
62%

Valószínűleg láttál valamit, amit a tudatalattid az illetővel kapcsol össze. Avagy az illetővel kapcsolatos erős érzelmekkel. Nem valószínű, hogy emlékezni fogsz rá, mi az a dolog, de ha megpróbálsz visszaemlékezni arra az időpontra, amikor előjött az érzés, és arra, hogy az adott pillanatban mi volt körülötted, akkor lehet hogy találsz valami ötletet, mi az, amiről eszedbe jutott.

Azért nem valószínű, hogy megérezted, mert ilyen szintű élményhez a küldőnek, azaz a szóban forgó illetőnek, és neked is elég erős, begyakorolt telepatikus képességekkel kéne rendelkeznetek. Emellett a telepátia csak addig érezteti a hatását, amíg tart a kapcsolat, és nem nagyon van olyan ember, aki képes lenne ilyen kapcsolatot egész nap fenntartani. Nem is voltál fogadó állapotban, ami újabb tényező, ami valószínűtlenné teszi a telepátia magyarázatot.

2020. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mikróban melegítettem a tápszert a gyerekemnek. Semmi extra nem volt, nem történt ami rá emlékeztetné.


Nem csak telepátiára gondolok, hanem inkább valamilyen megérzésre tippelnék. Csak nem tudom milyen

2020. dec. 25. 22:03
 3/7 Grimfox ***** válasza:
62%

Ha megérzés volt, arról csak úgy tudnál megbizonyosodni, ha kapcsolatba lépnél az illetővel. Ha egész nap érezted, akkor valami nagyléptékű dolog kellett hogy történjen.


A tudatalatti nem csak "extra" dolgokhoz köt emlékeket. Egy teljesen jelentéktelen dolog is kiválthat egy erős emléket. Illatok, egy mintázat, vagy akár olyasmi is, ami el sem jut a tudatodig.


Ilyen esetekben a belülről érkező reakciót kell mindig legvalószínűbb magyarázatként vizsgálni. Ez önvizsgálat nem épp egyszerű időtöltés... Ha kizártad, hogy belülről érkező impulzus volt, akkor lehet megpróbálni megkeresni, hogy ha kívülről is, honnan érkezett a dolog. Az esetek nagy részében belső ingerről van szó.

2020. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Ezt a begyakorolt dolgot,cáfoljám.Vannak szerintem ilyen telepatikus dolgok gyakorlás nélkül is.

Szerintem az illető gondolt rád

Vagy történt vele valami amitől ő volt szomorú és ezt érezted.

Én is voltam így.Számomra fontos személlyekkel kapcsolatban.

Én onnan tudom, hogy nem csak képzeltem,mert utána beszéltem velük.Nincs semmi külön gyakorlatom vagy képességem

2020. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Emlékcsomag a tudatalattidból felszínrehozva elengedésre...


Attól,hogy valaki gondol rád még nem fogsz bizseregni tőle egy teljes napon keresztül,ahhoz erős,eltéphetetlen pl. karmikus kötelék kell,de akkor mindennap éreznéd...a villanyt...meg a bizsit..


Reméljük a gyerek a megfelelő tápszert kapta...aggódom..

2020. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Telepàtia lehet! Az illetô is ràd gondolhatot, szinte szonos idöben!
2021. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsónak


õ is érezhette azt a bizsergést, erõs érzést, amit én? illetve ilyenkor jó értelemben gondolhatott rám? azt honnan lehetne igy tudni, hogy ilyenkor mi zajlõdott le benne? vajon õ is gondolhatta , érezhette, hogy én is rá gondolok abban a pillanatban, mikor ezt éreztem?


mert nagyon erõs érzést éreztem, bizsergett az egész testem, szivem és hatalmas boldogság érzés volt rajtam, ami hírtelen átváltott mély szomorúságba és belenyilalt még a szivembe is, de jó pår napig bennem maradt ez a bizsergés, ami felvillanyozott. Olyan hirtelen, villámcsapás szerüen tört rám a semmibõl.


egyáltalán hogy müködik ez?

2021. jan. 16. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!