Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye,tudatos...

Vonzás törvénye,tudatos teremtés. Ti hisztek ebben? Videó!

Figyelt kérdés

[link]

Ezen a csatornán több olyan video is van ami a tudatos teremtésről is szól.

Elgondolok valamit,sokat gondolok rá,aprólékosan elképzelem majd valósággá válik.

Ti hisztek ebben? Mennyire működik ez a módszer?



2021. jan. 5. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető.


Több helyen találkoztam azzal az elképzeléssel,miszerint egy mélyebb,álomközelibb tudatállapotban a tudattalan hozzáférhetőbbé válik,így szuggesztióink belé táplálhatók. Ebben semmi megdöbbentő nincs (ajánlom Emil Coué-t).


Itt ami érdekes lehet,az annak a kérdése,hogy az általunk még nem tökéletesen megismert tudatalattiban milyen lehetőségek vannak.

Az agykontrollban is egy mélyebb,ellazultabb tudatállapotban,alfában kerülnek vizualizálásra az elérni kívánt célok.

Akik ezzel a területtel foglalkoznak gyakran csoda számba menő gyógyulásokról és karrierekről mesélnek,amik létrejöttében egyértelműen igazolható a gyakorlataik sikeressége.


Ki kell kutatni aztán ki kell próbálni!

2021. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Szokták erre mondani,hogy ha működne,akkor mindenki boldog lenne... Hogyne. Ahhoz nagyon erős koncentráció és pozitív gondolkodás kell és nagyon nehéz a negatív mellék gondolatokat kiírtani. Rengeteg dolgot "teremtettem" már meg. 6 év sikertelen próbálkozás után teherbeestem,új autót,pénzt(azért nem vagyok milliárdos),új,jobb munkahelyet és mellette esetek 90%-ában minden úgy történik,ahogy szeretném. Miután annyi év után nem sikerült teherbeestem,padlóra kerültem. Elhatároztam,hogy átállok a tudatos bevonzásra,de nem agykontrollos alfás verzióban. Rá 3 hónapra teherbeestem. Véletlen? Lehet... 5 hónapos terhes voltam,mikor tönkrement az autóm,de drága volt a megcsináltatása,így elkezdtem bevonzani egy másik kocsit,ami egy toyota volt. Arra vágytam. Azzal keltem és feküdtem és elhittem,hogy van és megérdemlem. Szülés elött 1 hónappal(szülinapomon) a nagyszüleim és a szüleim megleptek egy bár nem új,de 6 éves autóval. Véletlen? Lehet...Aztán mikor a pici megszületett,szűkös volt a bevétel,mert a férjemnek megszűnt a munkahelye. Elkezdtem a pénzzel és a munkahellyel agyalni,mikor hirtelen ötletből vettem egy kaparóst. 100.000 ft. Véletlen? Lehet.. másnap a férjemnek házhoz jött a munka. Sofőrnek állt,imádja a munkáját és azóta is abban dolgozik. Én szoc.gondozó voltam,de nagyon nem szerettem. Azóta is ott dolgozom,csak azóta már az irodai részlegi feladatokat látom el,amit imádok. Ezen felül a sok apróság,ami igenis nagy dolog,mint pl hogy ha valaki eszembe jut,2 napon belül biztosan felhív. Vagy hogy elhiszem ,hogy jut parkoló a városban és tényleg van. Vagy ha sietek és zöld lámpákat kérek már induláskor. Mindenki abban hisz amiben akar. Számomra létezik a vonzás törvénye!
2021. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Utolsó szuper történetek! Adtál egy új lökést. Köszönöm, hogy megosztottad.
2021. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sok sikert! Sikerülni fog!
2021. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!