Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek, meg lehet...

Mi a véleményetek, meg lehet akadályozni, hogy elkapjátok a náthát, megfázást?

Figyelt kérdés
Úgy értem amikor egy náthás ember van a közelembe és bebeszélem magamnak, hogy nem, most én ezt nem kaphatom el akkor nem is fogom. Viszont ha ezt nem teszem, csak sodródok az események után, akkor mindig megfázok, vagy elkapom az adott illetőtől.

2021. febr. 4. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Immunrendszeredtől függ, nem pedig attól, hogy mit gondolsz.
2021. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A pozitív hozzáállás fontos, de azért szedd rendszeresen a Béres-cseppet :)
2021. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Grimfox ***** válasza:
72%

A szándék befolyásolja az idegrendszert, ami pedig a teljes testet. Ha elég erősen ki tudod fejezni a szándékodat, például az általad említett önszuggesztióval, akkor a tested alkalmazkodni fog ehhez a szándékhoz. A vegetatív idegrendszer, hormonrendszer, és keringés segítségével átcsoportosítja a tartalékaidat, hogy az immunrendszeredet erősítsék, a nyugvó immunsejteket pedig felkészíti a szervezet egy esetleges fertőzés leszerelésére még a tünetek kialakulása előtt. Ugyanezt a hatást sokféle módszerrel el lehet érni, de a hatásmechanizmus nagyjából ugyanaz. A patogén ugyan bejut a szervezetbe de nem okoz észlelhető tüneteket.

Persze vannak olyan fertőzések is, amik ellen ez nem elég, főképp olyanok, amik az immunrendszert eleve lepadlózzák már az első pillanattól kezdve.

Az ilyen önszuggesztió másik hatása, hogy ösztönösen elkerülöd azokat a helyzeteket, ahol túlságosan ki vagy téve a fertőzésnek. Ha ezt egy tudatos higiéniás renddel egybekötöd, az nagy mértékben tudja növelni a betegségek elkerülésének esélyét. Az immunrendszer erősítése még egy adalék.

2021. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Agykontrollal sztem el lehet mulasztani vagy meg lehet előzni. De egyél sok gyümölcsöt ha nem akarsz beteg lenni
2021. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A meditáció hosszú tavon immunrendszer erősítő és így alapból nem leszel beteg.

Én nagyon beteges voltam, minden nátha, mandulagyulladás szart elkaptam 2 havonta, mindenem fájt, gyomrom, vesém.

Más miatt kezdtem rendszeresen meditálni, agykontrollozni és hosszú távon ezek a bajokmind megszűntek. Nyilván akkor már nagyobb dologra, mint a vese már programoztam is. De 5 éve influenza, mandulagyulladás nem volt. Nátha csak elvetve. Gyomrom talán soha nem volt ilyen jól, egészséges, nem kell savlekötöt szednem, szinte atom erős, gyomorrontas sincs, bármit bevesz, nem fáj.

2021. febr. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Ami erősíti a pszichét, kiegyensúlyozza a lelkiállapotot, és az idegrendszert, az erősíti az immunrendszert. A legtöbb orvos is azon a véleményen van, hogy a pszichés állapot, és a testi állapot szorosan összefügg.
2021. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!