Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nőttek már valakinek a mellei...

Nőttek már valakinek a mellei agykontroll által?

Figyelt kérdés
iszonyat kicsi melleim vannak, és szeretnék ezügyben valamit tenni.Érdemes ezen dolgozni az agykontroll módszerével? 33 éves nő vagyok egyébként.Egy gyerekem van, azt hittem ha majd szülök talán nagyobb lesz, de semmi szoptatás után szépen visszament az eredeti méretre.Műtétet nem bírnék elviselni, meg nem szeretem a mű dolgokat(mellplasztikára gondolok).Nah meg pénzem sincs rá, meg fájdalmas is.
2010. aug. 31. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%

33 éves vagy, eléggé érett az elméd ahhoz, hogy vállald egy gyerek felnevelésének felelősségét, és hiszel az ilyen hókusz-pókuszokban...


Mindig meglep az emberi elme sokrétűsége...

2010. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

Nem értem, miért hiszik az emberek, h az agykontroll ilyen h.lyeségekre való. Ez nem varázslat! Kicsit olvass utána mire való az agykontroll. de várj, segítek?

[link]

2010. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért nem a kérdésre válaszoltatok?Nem azt mondtam, hogy az elmém kritizáljátok, azt sem mondtam, hogy hiszek benne, hanem, hogy van e ilyen eset, hogy valaki így növelte a melleinek a méretét.Kíméljetek a felszínes kritizáló válaszoktól köszike!
2010. aug. 31. 23:21
 4/20 anonim válasza:
46%

:) Múltkor egy tizenéves fiú kérdezte itt ugyanezt, csak ő egy másik szervét (khhm..) akarta agykontrollal megnyújtani.


Válaszom: Sajnos nem.. Nem lehet. Ha lehetne, én meg kicsinyíteném inkább, mert 80/C-sem van, én meg nagynak tartom... Kövérnek nézek ki tőle, pedig nem vagyok az, csak hát a melleim nagyok, és ettől olyan "nagy" a felsőtestem. Kár, hogy nem cserélhetünk :(

2010. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Ne azon akadj ki, h leosztottunk, hanem olvasd el ezt:

[link]

2010. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem akadok ki, és 5 éve már elvégeztem az agykontroll tanfolyamot.Elmúlasztottam egy 8 éve tartó krónikus betegségem, de nem tudom, hogy érdemes e az időmet mellnövesztésre pazarolni.Szóval ha egy embernek már sikerült ez, akkor talán nekem is lenne rá némi kis esélyem(vagy nem).Amúgy az agykontrollal nagyon régen foglalkozom,kb.13 éve, csak eddig nem volt olyan nagy problémám a betegsémen kívül ami miatt bevetettem volna.A tanfolyamra is a betegségem miatt mentem el.Teljesen tünetmentes vagyok,az orvosok azt mondták nem szülhetek ezzel a betegséggel, nekem sikerült mert szülés előtt már 2 éve semmi bajom nem volt.És gyógyíthatatlan betegségről van szó.(orvosok szerint gyógyíthatatlan, csak szinten lehet tartani gyógyszerekkel).Én 5 éve élek gyógyszer nélkül,és ezerrel sportolok és előtte amíg beteg voltam, sántikálva jártam.Szóval azért én rendelkezem némi ismerettel agykontroll téren...nem kell hül.ének nézni egyből az embert.
2010. aug. 31. 23:35
 7/20 anonim válasza:
0%

Agykontrollt nem testi elváltozások kezelésére fejlesztették ki, hanem szellemi tulajdonságok fejlesztésére.


Ha a testeden akarsz változtatni, akkor szedj hormonokat!

2010. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem a fogamzásgátlótól nőtt a mellem, picit nőiesedtem tőle, de amikor abbahagytam, akkor meg visszaállt ugyanolyanra minden.


Olyat már hallottam, hogy a mellrákot csökkentette valaki agykontrollal, hogy a daganatot kissebbítette, vagy az el is tűnt, de olyat még nem, hogy a mellét növesztette volna.


Szerintem az pusztán gén azon azért nem lehet változtatni.

El kell fogadni magad így.

2010. szept. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Volt egy szomszédom,aki szintén foglalkozot agykontrollal.Ő a haját tette rendbe ezzel a módszerrel.Nagyon hullott neki,minden baja volt a hajával,semmilyen vitamin vagy sampon nem használt neki.Aztán megpróbálta agykontroll által rendbe hozni.Gyönyörűen rendbe jött a haja!És azóta sincs vele gondja.Szóval,szerintem,ha hajat növeszteni és dúsítani lehet agykontrollal,akkor talán a melleken is segít.Egy próbát mindenképpen megér.Talán attól is függ a siker,hogy melyik agykontroll módszert választod.
2010. szept. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Ha híznál, akkor nőne a melled is.
2010. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!