Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nőttek már valakinek a mellei...

Nőttek már valakinek a mellei agykontroll által?

Figyelt kérdés
iszonyat kicsi melleim vannak, és szeretnék ezügyben valamit tenni.Érdemes ezen dolgozni az agykontroll módszerével? 33 éves nő vagyok egyébként.Egy gyerekem van, azt hittem ha majd szülök talán nagyobb lesz, de semmi szoptatás után szépen visszament az eredeti méretre.Műtétet nem bírnék elviselni, meg nem szeretem a mű dolgokat(mellplasztikára gondolok).Nah meg pénzem sincs rá, meg fájdalmas is.
2010. aug. 31. 23:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Hát azért ne hízzon a kérdező szerintem, ha nem sovány :)


Mivel egy gyógyíthatatlan betegséget győztél le, nekem kicsit furának tűnik, hogy a kérdést feltetted :) Tudod hogy a betegséged mi okozta és mit hoztál rendbe a testedben, hogy elmúlt? Ami biztos: szövetek változtak meg. (És pl a vér is szövet.) A melled pedig lényegében zsírszövet. Egy rakás zsírsejt. A zsírsejtek pedig tudnak osztódni és nőni. Nehogymá' egy gyógyíthatalan kórt meg tudtál a gondolataiddal változtatni, de az - amúgy is szaporodásra és növekedésre hajlamos - zsírsejtjeidre nem tudsz hatni...


Egyébként egy másik kérdésben, itt agykontroll kategória alatt egy leányzó már beszámolt róla hogy sikerült neki a növesztés pár hónap alatt. Ha meg neki sem hiszel, akkor úgyse hiszel senkinek :)


Aki meg izomból rávágja, hogy nem lehet.... Az pont olyan h*lye -már bocsásson meg - mint aki vakon elhisz bármi mást. Mégis hol egy bizonyíték, hogy nem lehet? Ha mutattok nekem tudományos kutatást, ami igazol titeket, akkor hiszek nektek. Addig a tietek is csupán egy vélemény, amit nem támaszt alá adat.

2010. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
15.18 as, ha gondolod, egtekintheted a leleteimet,dehát te ugysem hiszed el, hogy elmúlt a betegségem.Egyébként meg talán azért is nem foglalkoztam eddig komolyan a melltémában agykontrollal, mert én isihetetlennek tartom, hogy így növeljünk melleket.De azt hozzáteszem, ha valaki beteg, és tényleg meg akar gyógyulni a betegségéből, akkor az minen követ megmozgat.Én is ezt tettem, sőt nem csak az agykontroll segített, vegetáriánus lettem a betegségem miatt évekig.Már eszem húst pont a gyerekvállalás miatt, mert szeretnénk mégegy babát és zerintem egy terhes nőnek kell a hús.(de ez más kérdés)Hindegy, az nekem erőt adna ha tudnám, hogy valakinek ez már sikerült(mellméretnövelés agykontrollal), szóval ezért tettem fel a kérdést.Várom a további válaszokat!És köszike az eddigieket!
2010. szept. 1. 22:05
 13/20 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért.
2010. szept. 1. 22:06
 14/20 anonim ***** válasza:

azn agykontroll mire jó: mindenre (tapasztalat)...amúgy meg a mellnövelés igen is értelmes cél...ha valki csak a lelkiekkel foglalkozik, akkor minek van teste? o.O...

bocs de erről viszont még nincs tapasztalatom, mivel csak most kezdek külső változásokkal foglalkozni, de lehetséges...

2010. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


15:18as vagyok.

Komolyan elszégyellettem magam mikor olvastam az írásomra reakciódat. Ennyire úgy lehetett érteni a mondataim, hogy én egy kételkedő vagyok? Abszolút nem annak szántam. Én hiszek az elme erejében a test felett. Vagy legalábbis igyekszem hinni benne és még nem láttam rá cáfolatot...

Azt próbáltam kifejteni, hogy egy egyszerű zsírszövet megnövelése nem lehet nagyságrendileg bonyolultabb feladat mint a betegséged leküzdése, azaz a mellnövelés is megvalósítható. Nem kételkedtem a szavaidban egy percig sem, sajnálom hogy így értetted, és bocsánatot kérek ha emiatt negatívnak tűnt a mondandóm.


Előkerestem neked az a kérdést, amit említettem. Ebben szerepel egy komment amit egy sikerrel járó lány írt, olvasd esetleg végig, lehet ha hozzászólsz, akkor még ezzel a lánnyal kapcsolatba tudsz lépni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__1063487..

Egyébként ezen kérdés alatt a következő dátumú hozzászólást is én írtam: 08-10 14:13


Ha pedig komolyan gondoltad hogy "megtekinthetem a leleteid", akkor szívesen felvenném veled a kapcsolatot. Mint mondtam, én nyitott vagyok ezekre a dolgokra, alapvetően hiszek bennük, de ez nem 100% még, szívesen látnék papíros eredményt is, mert eddig amit magamon tapasztaltam az nekem belefér a véletlen kategóriába és ilyen gyógyíthatatlannak hitt esetekről csak beszámolókat tudtam olvasni, hallani, hivatalos dokumentumot nem láttam még...

2010. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15.18 aska,BOCSIKA, hogy félreértettelek.Egyébként a betegségem nem halálosan fenyegető betegség volt, hanem egy mozgásszervi betegség, amiben le lehet rokkanni is,vagyis az a betegség vége.Tehát egy orvos sem ajánlotta, hogy így vállaljak gyereket, mert állítólag ha így szülök betegen,akkor a terhesség alatt teljesen leépültem volna.Amúgy meg nagyon sokat tanultam a saját bőrömön ebből a betegségből.Azért 8 év szenvedés nem kevés idő.Párom szerencsére kiállt mellettem a nehéz időszakokban is, és nem kevés pénzt költöttem orvosokra, gyógymódokra.Aztán végül is meguntam a heti egy injekciókat, és azt mondtam elég kész vége nem szedek több hormonos gyógyszert és nem engedem mégegyszer magam injekcóval szúratni, anélkül is jól leszek, és a végén egyszer csak nem mentem el többet az injekciózásra meg leálltam magamtól a gyógyszerekkel egyik napról a másikra, és gyógyszer nélkül is ugyanúgy éreztem magam egy darabig, aztán pedig agykontrolltanfolyam után rohamosan javult.Télleg úgy mentem oda, hogy ez már egy utolsó esély a gyógyulásra, és ott annyi beteg emberrel találkoztam akinek még sokkal nagyobb problémáik voltak.(például:daganat,skrelozis... fogalmam nincs hogy kell írni)Szóval rájöttem, hogy ennél rosszabb betegségek is vannak.Persze az elég kellemetlen amikor egész nap és egész éjszaka fáj mindenem,és menni sem tudok, meg még egy szelet kenyeret sem tudok kézzel felszeletelni.Megoldottam amíg nem jault, szeletelt kenyeret vettem.De tényleg volt olyan is , hogy fel sem tudtam öltözni, úgy le volt ,merevedvbe a kezem, szóval azért megvagyok ez a betegség nélkül mit ne mondjak, és most már pár éve kedvenc hobbim is visszanyertem sportolhatok ezerrel.:)))Mégegyszer bocsi, hogy félreértettelek.
2010. szept. 2. 08:57
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem igen. Bár nem volt egyszerű, főleg hogy én közben fogytam is. Ez ugye két ellentétes irányú folyamat, mégis sikerült. A melleim nemhogy elfogytak volna, hanem két méretet nőttek. Olyan mintha átment volna oda a zsírom. :D (Bár végülis hasonló jellegű volt a meditációm, lehet azért.)

De ehhez igazán hinni kell benne.

2010. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező. Én még nem foglalkoztam mellnöveléssel és hasonlóval, inkább a lelkemet gyógyítom vele, amikor szükségem van rá.

Szerintem lehet a mellet növeszteni vele, jól írta az egyik válaszoló, képzeld el a zsírsejtjeidet és kezd el szaporítani azokat? Biztos vagyok benne, hogy hónapokig fog tartani, mire látszik majd az eredmény, de ha kitartó leszel, menni fog! Szerintem tedd még hozzá azt is, hogy képzeld el magad, hogy boldog vagy és büszke az új testedre. Ne feledd, az agykontrollban az érzelmeknek van a legnagyobb erejük, tehát örülj a szép formás melleidnek, amikre vágyol és ne feledd el, ne jövő időben programozz, hanem a jelenben!

Sok sikert!

2010. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ÉN végeztem agykontroll tanfolyamot a legtöbb eddigi válaszolóbval szemben és határozottan állítom, hogy IGEN, LEHETSÉGES!

Konkrétan nem esett erről szó, de bárki más is ezt állítaná, ha elvégezné a tanfolyamot.


Olvass utána kérdező, hogy mi a labor, hogy kell használni és utána kezdhetsz is dolgozni a dolgon.

2011. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves 2010-09-02 17:30!


Küldtem neked egy privát levelet. Kérlek nézd meg.:)

2011. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!