Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Látás javítása agykontrollal....

Látás javítása agykontrollal. Te hogyan csinálnád?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ti hogyan javítanátok látásotokat agykontrollal. Valakinek sikerült eredményt elérnie? Mennyi idő alatt? Előre is köszönöm!
2010. szept. 26. 17:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

itt egy kis rövid még amikor kezdtem tetszett, de ez nagyon egyszerű ha még nem próbáltad akkor szerintem tetszene

http://www.youtube.com/watch?v=ME7Dp8XfDb0&translated=1

500like it

50 dislike it on yout tube

ja igen és sajnos angol, de magyarul fogalmam sincs hol lehetne találni ingyeneset.

Egyébként nem éri meg fizetni.Aki keres talál, de megint mondom, hogy csak angolul

2010. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes leírást, és a linket is! Meg fogom próbálni.

Nekem az a gondom a meditálással, hogy rendszerint elalszok! :)

A fekete áfonyát is ki fogom próbálni!

Az Aloe Vera egyik terékéről (Aktivátor ha jól emlékszem) hallottam még, hogy javítja a látást. (szembe kell csepegtetni). Kipróbáltam korábban, eléggé csíp. :)

2010. szept. 27. 19:32
 13/20 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Van egy erre specializált fórum (6 éves, 42 oldalnyi):

[link]

Jó olvasást, olyat, ami javítja a szemed!

2010. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az Aloe Vera egyik termékéről én is hallottam hogy nagyon jó a szemre, látásra. Nagy valószínűséggel egyről beszélünk. Viszont itt az oldalon, egy kérdésnél azt olvastam róla, hogy amerikában kifejezetten fel van tüntetve a papírján, hogy nem szabad szembe csepegtetni.

Kerestem a kérdést hogy belinkeljem, de sajna nem találtam.:(

2010. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Esettanulmányok az egyik kezdőoldalam kb 1 hete.( a sikereket olvasgatom, erőt ad). A fórumok valahogy elkerülték a figyelmemet. Beleolvastam nagyon jó! Otthon átolvasgatom. Kösz!

Az Aktivátort nekem kifejezetten egy optikus ajánlotta, persze ettől függetlenül még lehet nem való szembe! Nagyon csíp az biztos!

2010. szept. 28. 17:47
 16/20 anonim ***** válasza:

Az Aloe Vera egyik terékéről (Aktivátor ha jól emlékszem) hallottam még, hogy javítja a látást. (szembe kell csepegtetni). Kipróbáltam korábban, eléggé csíp. :)


Nekem van, évek óta használom.

Nem látás javitásra. Állandoan begyulladt a szemem,és minden honapban szaladgáltam dokihoz cseppért meg kenöcsért (mert ugye azok is csak 4 hétig használhatok felbontás után),utána bejött a vizitdij is és rengeteg pénzben volt. Megelégeltem,hallottam az aloe verárol, voltam termékbemutato elöadáson is- be akartak léptetni egnem is (csak nálam az ilyenek sosem hozzák meg az anyagi vonzatot),szal megvettem.

Hütöben kell tartani,gyogyszertárban lehet kapni kis szemcseppentös müanyag flakont külön, abban raktam mindig keveset és azt használtam napi szinten.

3 nap mulva kutya baja sem volt a szememnek.Azota se irattam fel rá semmit!Ha érzem h. nem az igazi cseppentek néhányszor és gond egy szál se!

Igaza van az elöttem hsz.-nak, baromira csip.Én is azt hittem szétmarja a szemem,de tényleg használ.

És tisztább, élesebb a látásod utána!

Olyan 3500-4000 ft körül van, és sokáig elég nagyon (nekem már 2 éve megvan). Munkanélküli vagyok,tehát nincs felesleges kidobálni valo pénzem,de ez megérte az árát.

2010. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, h. én mindenre használom ettöl független. Égésre, sérülésre, ha az arcod minden este áttörlöd aktivátorral átitatott vattával sokkal selymesebb, simább lesz a böröd (végülis elvileg erre találták ki)..
2010. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
2010. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
2010. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
2010. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!