Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Keresek két meditációs videót,...

Szabogerengo kérdése:

Keresek két meditációs videót, amit kb 6 éve hallgattam, azóta sem találom, esetleg neked megvan?

Figyelt kérdés
Az egyik, célok elérésével kapcsolatos, triatlonhoz hasonlította az életet és végigvezetett a "pályán", a másik pedig az elengedéssel kapcsolatos, ott pedig szerzetesekről volt szó, akik egy nővel találkoztak utuk során, majd a vége felé az egyik szerzetes mondta a másiknak, hogy magával hozta a nőt, ő pedig ott hagyta. Ez így elég érthetetlen, de aki tudja miről van szó, ő segithetne megtalálni, mert sehol sem találom azóta sem. Köszönöm

2023. okt. 25. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Keletnémet targonca és rakodógép biztonsági videó oktatás nem jó helyette?
2023. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Weirby ***** válasza:
A második történetet ismerem, a két szerzetes és a nő klasszikus buddhista történet, gyakran használják az elengedés tanítására. De konkrét meditációs videóra ezen leírások alapján nem emlékszem. Sok ilyen tartalom létezik. Nem emlékszel még valamilyen részletre?
2023. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Emlékszem, hogy férfi beszélt, és az elején mondta, hogy ne hallgassa vezetés közben stb... ez a meditációs anyagok 90%-ára igaz. Youtube-n volt fent, egyszer csak leszedték, pedig sosem felejtem el, a legjobb vezetett meditáció volt amit valaha hallottam.
2023. okt. 25. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor ird be a yt keresőbe, hogy célok elérése meditáció, a másikhoz, meg elengedés meditáció aztán majd csak megtalálod..
2023. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!