Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudom elsajátítani a...

Hogy tudom elsajátítani a tudatos álmodást?

Figyelt kérdés
szeretném megtanulni
2011. márc. 28. 18:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Aha. Hát ez nem így működik.
2011. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
76%
Én sokszor rájövök hogy álmodom... de akkor legtöbbször fel is ébredem :( Egyszer viszont amikor rájöttem hogy álmodom, és nem ébredtem fel... :D:D az nagyon jó volt. Tudatosult bennem hogy bármit csinálhatok amit csak akarok mert az igazából meg sem történik :D ( Pont egy boltban voltam ami tele volt színes poharakkal és amikor rájöttem hogy bármit csinálhatok hozzá vágtam egy mellettem álló ember fejéhez egy kék papírpoharat a meg hülyén nyögött és elájult :D:D Meg egy csomó mindent csináltam :):)
2011. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
:DDDD az nagy lehetett!!
2011. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Én álom közben jöttem rá hogy tudatomban vagyok... a kismacskám éppen meg akart hallni én meg tudatában lettem hogy csak álom azt hagytam a fenébe... majd a konyhában elkezdtem táncolni aztán felébredtem :(... Ott követtem el a hibát hogy nem soddtam az árral.. oylankor az ember könnyen felébredhet... és ne csináljunk semmi hirtelen mozdulatot ha jo álomban vagyunk mert az is a felébredéshez vezethet... ha rosszat álmodunk ezeket mind alakmazhatjuk... jah és ha nem tod hogy álmodsz-e vagy a valóságban vagy ellenőrizd azt a helyet ahol vagy és ha másnak látod mint ahogy hagytad (Pl a szobád ahol alszol) akk biztos hogy álom... Én egyszer a darts táblámhelyén egy disznofejet láttam. onnan tudtam hogy álmodom
2011. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Én rendszeresen nehezen kelek föl reggel mert fárasztó a suli és 5percenkén ébresztem magamat.és most(hála nektek)rájöttem ho tudatosan álmodtam...abban az öt percben -amig nagyon is éberen álmodtam-bepakoltam a táskámat,vagy kikeltem az ágyból-ahogy tennem kellett volna-vagy lementem a földszintre és reggelit készítettem magamnak,aztán fölkeltem és csodálkoztam ho miért nincs bepakolva a táskám...azt hittem ezzel mindenki igy van ho ha ébredés után vissza alszik,de ezek szerint ezt van akinek gyakorolnia kell??

nem tudtam ho ez a tudatos álmodás...de én azt szeretném inkább megtanulni ho ki tudjak lépni a testemből...

2011. nov. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
mielőtt elalszom nagyon sokszor megtörténik ho nem tudok elaludni mert annyira valósnak tűnnek a gondolataim,mintha ébren lennék,nem tudok az első 3/4 órában igazán mély álomba zuhanni...
2011. nov. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
van hogy fekszem az ágyban és először elkezd zsibbadni a lábam aztán egy idő után már nem is érzem az egyész testemet mintha nem is lenne(de sajnos mégse tudom elhagyni).mind ezt tudatos álmok után/közben/elött.
2011. nov. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!