Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Árnyak Könyve? Segítségre...

Árnyak Könyve? Segítségre lenne szükségem. Mindenki válaszoljon aki tud mert most tényleg mindenki tud szerintem.

Figyelt kérdés
Úgy gondolom már ideje lenne egy könyvbe/füzetbe összegyűjteni a hasznos varázslatokat meg ilyesmiket, legyen ez lehet bármi, az evokációtól a mások védelmezéséig minden tehát tényleg Bármi :D SZeretném ha leírnátok nekem amit ti tudtok és jónak véltek ^.^ Legyen az szellemidézés, elküldés, védelem, bármi amit az okkultizmus magába foglal akár wicca akár vodunizmus akár nekromantia mindegy :)!! KÖSZÖnöm szépen :)
2010. dec. 24. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Látom neked sincs jobb dolgod :)
2010. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Bűbájos boszorkák, mi?

Én ötödik osztályban csináltam ilyet. 10 évesen.

2010. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


van néhány alapdolog amit szívesen megosztok veled de csak privátban mivel itt oylanok is olvashatják akikre nem bíznám rá. hospes (kukac) f ree nail (pont) h u - remélem nem szűrik ki amíg elolvasod .


ha írsz kérlek oszd meg velem hogy mióta érdekel a mágia milyen jártassággal bírsz ilyesmiket amit jónak látsz és kérlek a korodat. Ez fontos lenne mert van néhány dolog ami korhatáros.


Magamról annyit hogy kb 8 éve folgalkozom ezzel a témával s ebből 5 év az ami intenzív volt , könyvek fórumok és a saját tapasztalatszerzés időszaka. gyakorlatok ritusok ünnepek stb...


Írd meg hogy mi érdekelne és legjobb tudásom szerint vlaszolok rá

2010. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
* freemail
2010. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:10


szia, bocs kicsit off, de írtad hogy régóta foglalkozol ezzel, gondoltam megkérdezem hogy: az átkok tényleg visszaütnek?

köszi

2010. dec. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tegnap 13:10: Szerintem elöbb tanulj meg magyarul, helyesen írni és csak utána okoskodj meg varázsolgass.
2010. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!


A gépelési hibákba kapaszkodni könnyű, érdemben vitatkozz s ne a kákán keresd a csomót.

2010. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már évek óta írok egy Árnyak Könyvét. A különböző mitológiai lényeket, gyógynövényeket, felhasználásukat, jelképeket, szimbólumokat, népi hagyományokat gyűjtök össze benne. Ezen kívül a különböző népek írását, szokásait, ünnepeit, szertartásait. A színek jelentését, a hónapok és holdak neveit, azok jelentését. Ásványokról, fákról.
2010. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amit az elöttem író írt az fontos: hosszú idő, hogy megírd, és sokáig nem ölt végleges formát.

Én az enyémbe holdnaptárat írok, gyógynövényeket, meditációs gyakorlatokat és affirmációkat, gyertyakultuszokat és megfeleléseket, drégakő hatásokat, vallási ünnepeket emlékeztetőül és szertatsrendeket meg imákat, néha mandalákkal díszítem, és beleírom a vágyaimat, fejlődéseimet (honnan hová jutottam el és mit tanultam), fontos mágus könyvek kivonatait.

Már most látom, hogy majd bővíteni kell.

2010. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha írsz nekem egy privit, én is szívesen leírom, amit tudok.


Üdv:

ParlanDo

2010. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!