Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem!...

Segítségre lenne szükségem! Az év végére szeretnék leadni min 3 max 5 kilót. Tudnátok adni egy pár egyszerű tippet?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy nem akarom magam egy eszeveszett fogyókúrára fogni. Amire kíváncsi lennék hogy mit hagyjak ki az étrendemből és hogy mit ajánlotok sportnak( a combjaim a kicsit problémásabbak).
2011. okt. 30. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor sikerült fogyni, mikor nagymamámnál cukorbetegség alakult ki, és mi is többnyire elkezdtük követni a cukordiétát. Igen, számolgatni kell kalóriákat, meg szénhidrát egységet, de egészséges és nem megeröltető. Sokat írnak róla a neten biztosan.

Sportnak pedig futás, mivel hideg van már lépcsőzés, neten sok gyakorlat van, én piloxingot, pilatest, yogat szoktam nézni.

2011. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3-5 kiló az jó étrenddel 3-10 hét alatt simán lemehet.

sokkal kevesebb megszorítással valamivel több idő (mint látszik, előbb elég nagy intervallumot adtam meg, kevésbé pontos étrenddel, tehát csak némi odafigyeléssel mondjuk 5-12 hét alatt lemehet, tényleg attól függ 3 vagy 5kg-ról beszélünk, illetve mennyire figyelsz a táplálkozásodra.)


cukrot, fehér lisztet és az ezekből készüld élelmiszereket igazán jó lenne mellőzni. zsíros ételekből sem kell rendszeresen enni, vannak sovány húsok.

általánosan ha egy kicsivel kevesebbet eszel, akkor is már elérhető fogyás. de persze szó sincs koplalásról, nehogy félreértés legyen :)


és az előttem író Válaszolóval is egyet értek.

egyébkéént.. ilyen gyakorlatias tipp: körítések helyett zöldség (kevesebb rizs, több zöldség ebédre a hús mellé) ez megint ilyen apróságnak tűnő dolog, de számítani fog.

2011. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyél naponta töbször, de kevesebbet.

Ebéd elött igyál meg egy pohár vizet.

Ha kívános a csokit , ne egyél ,az juson eszedbe hogy csak azért kívánod , mert nem elég tápálót ettél az elmult napba, és a szervezeted igy próbálja gyorsan pótolni.

Fehér kenyeret nem enni.Tanulás közben vagy ha buszon ülsz , vagy akár ha álsz , kiegyenesedve , a hasad behúzva , az is eg y fajta tornázás ,d enem olyan megeröltető.

2011. nov. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! :) eddig még csak 1,5 kilóval vagyok könnyebb, de igyekszem!
2011. nov. 16. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!