Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Segítségre volna szükségem,...

Segítségre volna szükségem, jóshoz vagy látnokhoz hová forduljak?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem voltam egyiknél sem,de most életemben előszőr elmennék,mert olyan tragédia történt a családban,hogy muszáj tudnom a továbbiakat.Viszont úgy gondolom,egy "JÓ" látnok,jós nem hirdeti magát mindenhol.Tud valaki ajánlani,aki tényleg hatásos volt?
2011. jan. 22. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen jóstól vagy látnoktól sem fogsz megtudni semmit a továbiakról. Sok pénzért mond valamit,amit hallani akarsz. Azután rájössz,hogy semmi nem úgy történik,ahogyan mondta.
2011. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

akarmilyen tragedia is er, a jozan eszed ne veszitsd el. Nincs latnok vagy jos ezen a foldon aki mukodne. ( leszamitva a tv ben lathato feltetlenul hiteles alakokat)


Na de komolyan. Ha barmelyik is mukodne a joslasnak vagy imanak nevezett valami, akkor nem itt tartana a vilag. Hidd el. Es egyebkent, ha csak egyetlen egy jos vagy barmilyne parafenomen is letezne, elvitte volna mar az egymillio dollaros csekket, amit james randi tuzott ki. Nem kellene bizonyitani semmit, csak odaallni es megmutatni. a josnak josolni, a kanalhajlitonak kanalathajlitani, a latnoknak latni. Meg senki nem vitte el erdekes modon. Es mindenki azt mondja h nem erdekli a penz, a josok megis penzt kernek a joslasert, a latnokok, a latasert, a horoszkopkeszitok a horoszkopert. Oszt az a franya egymillio senkinek sem kell. Nem erdekes? ( jaaaa az is baromsag, amikor azt mondjak, hogy akkora penz nem erdekli oket, mert biztosan meg tudna nevezni egy rakkutato, gyermeketkezteto, szegenyeken segito alapitvanyt mondjuk a nyertes. de ha ezzel lenne bajban, akkor annak meg en segitenek

2011. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló!Tudod mit,azt kívánom neked mint amin most a 28éves testvérem átmegy VASTAGBÉLRÁKOT!Kivánom,hogy naponta 5x vért hányj,hogy pelenkázni keljen,mert 10percenként bef*sol,és 38 kilóra fogyjál le,te utolsósz*métláda ezt kívánom neked!!!R*hadj meg a saját hányásodba!
2011. jan. 22. 22:14
 4/12 anonim ***** válasza:

A testvéred nem lesz jobban,attól,hogy te átkozódsz!

A továbbiakat ne látnoktól kérdezd,hanem a testvéred orvosától! Ha van remény,akkor ő megmondja. Ha nincs,akkor bele kell törődnöd a megváltozhatatlanba. Inkább tegyél meg mindent,amit tudsz,hogy könnyebb legyen neki elviselni a fájdalmakat.

Rajta nem segít,se a családon,ha egy látnok hamis illúzióba ringat benneteket. Sokkal rosszabb lenne utána beletörődnötök az elvesztésébe.

Tudom,hogy most nagyon nehéz nektek,átérzem a fájdalmatokat.

26 éves voltam,amikor a férjem hónapokig tartó,nagy szenvedés után meghalt rákban,29 évesen. Itt maradtam 3 pici gyerekkel. A legkisebb csak 6 hetes volt,amikor az apukája meghalt.

Egyetlen vigaszom az volt akkor,hogy megváltás volt számára a halál,mert már nem szenvedett többé.

Vele törődj,ne magaddal. Adj meg neki minden szeretet,amit tudsz. Ez többet ér számára,mint bármilyen csalóka jóslat.

2011. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jajj, bocsi, csak hülyéskedtem, nehogy elhidd mert valójában nem vagyok jósno. A tesódnak meg jobbulást.
2011. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

:)


nehany dolog:


-nem jatszom a szketptikust, az vagyok. Ahogy minden normalis embernek az kellene, hogy legyen. Egesz veletlenul a sztorid alapjan te is az voltal, aztan valami elvette az eszed.Csak mert nem szemelyeskedunk itt, azert nem irtom, hogy szerintem milyen szellemi szinten lehetsz(ellentetben veled aki megtette)

-Egy beirasom sem volt soha bunko, viszont csak megjegyzem az ilyen rontaslevevo rarako butasagok nemhogy nem bizonyitottak, de megcsak a lehetosege sincs meg, hogy talan letezik. Tisztan latszik, hogy egy varazsigekkel, ostoba barbar szertartasokkal, teletuzdelt mesevilag. AMiben gyerekkent meg rendben, hogy hiszel, de felnottkent mar eleg ciki. Arrol nem is beszelve, hogy a szemmel lathatoan bajban levo embertarsadra is ratukmalod, ezt a baromsagot az a minosithetetlen ostobasag, es rosszindulat keverekenek tunik.

2011. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyedul az orvostudomany az, Aki a segitsegere lehet. Tehat nagyon sokan szenvednek ebben a betegsegben, s vannak olyanok, ahol a vastagbelrendszert "kicsereltek" s azota is elnek, viszont olyan is van, amikor belehalnak.

Tehat ez attol fugg, hogy a Testverednek milyen sulyos a betegsege, s erre csak az orvosok tudnak Neked valaszolni, hogy mire szamithat.

Sajnos amiket felsoroltal, azok a betegseggel egyutt jarnak, tehat nem kellene masokat atkozni emiatt.

Segiteni a testvereden csak lelkileg tudsz, de maradj nyugodt, s erezze azt, hogy mennyire szereted.

Tapasztalatbol beszelek, a lanyom majrakban halt meg!

2011. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, az első hozzászóló meglátásom szerint olyan színvonalon válaszolt, mint amit a legtöbb ilyen kérdést feltevő ember még fel tud fogni. válasza ironikus, lekezelő hangvételéből egyértelműen látszik, hogy csak viccel. nem valódi látnok, így nem is tudhatta, mi is az a tragédia, ami a családodban történt. sőt mindezzel egyértelmű utalást tett arra, hogy véleménye és az én véleményem is az, hogy ez a látnok, jós dolog csak egy bugyuta, kamu dolog.

nem ismerek ilyen embereket, nem is akarok ismerni és téged is óva intelek tőlük.

2011. jan. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mekkora szemét emberek vannak közöttünk!A kérdező elkeseredésében írta ki kérdését,mert már hisz mindenben,és megpróbál mindent,hogy csak segítsen valaki a testvérén.Úgy látszik itt a legtöbben még nem éltek meg a családban tragédiát,én nem is kívánom senkinek,de hogy lehet ilyennel viccelni?hogy lehet hogy van aki még köztetek is az első válaszolót védi meg?Nektek nem itt kellene lenni,akik az ilyen ember mellé álltok,hanem menjetek kezelésre!!!!Idióták!És nem kötelező válaszolni a kérdezőnek,főleg nem ha hülyeségeket akartok írni,menjetek a vicclapra.Az nem tudja milyen borzalom aki nincs benne,vagy nem volt már benne,hogy látja szenvedni egy szerettét,és tudja hogy ő nem tud segíteni rajta,tehetetlen,és mindent megpróbál amit csak lehet és ez természetes dolog.Kedves kérdező,ha gondolod írj privátban,beszélgetek veled ha akarod.Jobbulást a testvérednek!
2011. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

tragédiák esetén a hívő emberek a valláshoz/hithez fordulnak segítségért, mert segít a lelküknek. nem látom, mi ezzel a baj. néha igenis segít az ilyesmi - nem egy probléma megoldásában, hanem a feldolgozásában. szar lehet totál hitetlennek lenni, mert akkor nincs ilyen mankód.

én azt ajánlom, ha elmész valakihez, akkor olyan látót válassz, aki azt mondja, angyalokkal kommunikál. ő biztos nem fog hülyeségekkel riogatni.

2011. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!