Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnék egy pasit...

Hogyan tudnék egy pasit agykontrollal ösztönözni, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 18:43
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Tulajdonképpen partnert szeretnél,vagy egy programozott robotot,aki egyben maszturbációs segédeszköz is.Mégha meg is kapnád!:nem lenne unalmas egyidő után,hogy úgy táncol ahogy Te fütyülsz.Akkor hová lesz a meglepetés varázsa Hmm!?Egyébként is elég nem szép dolog valakit akaratán kivül manipulálni,szerintem legalábbis.Aztán mi van ha elveszited felette az irányítást? Belegondoltál már akár egyszer is ebbe?Annyi,de annyi veleszületett női praktika van,amivel befolyásolhatjátok a férfiakat,minek ez a Hókusz-pókusz.Az hogy nincs senkid,leginkább önmagadnak köszönheted,tudom kegyetlenül hangzik de így van a lelked mélyén Te is tudod.Ne akarj máguskodni,egyszerűen légy önmagad és hidd el valaki már gőzerővel keres,de vigyázz ne szúrd el,főleg ilyen "hiábavalóságokkkal."Azután tedd Őt férfivá és cserébe megkaphatod hogy igazi Nő lehess.Talán Kosztolányi írta volt:Ha ülök egy szobában vagyok.Ha belép valaki ember vagyok.Ha történetesen egy Nő lép a szobába Férfi vagyok.S pontosan annyra leszek Férfi,mint amennyire Nő az ki belépett.Elnézést a nem pontos idézetért!Végezetül azt tanácsolom-ha megengeded-előbb a saját fejecskédben tégy rendet,és azt igyekezzél kontrolálni,aztán sok szerencsét és kivánom leld meg a boldogságod.Üdv egy egyszerűen csak férfi.
2011. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
0%
Érintsed meg a monitort,és erősen koncentrálj!Ez egy nagyon very dangerious mutatvány.Igazán ezt akarod?Nos a színpad a tied!Mukodj!
2011. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Közöld, hogy öttaláladod van a Lottón, és egyébként is agykontrollal foglalkozol, ezért mindent tudsz róla. Ha nem röhögi el magát, győztél. Figyeld a szemét.
2011. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ezen dolgozol.

Vagy rettenetesen leégeted ezzel magad - vagy bejön neki.

Ha bejön, akkor minden rendben - leégetni meg csak akkor fogod magad, ha ő túl okos az ezoterikához.

De akkor úgysem illenétek össze.

2011. máj. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne oltsuk le mindenáron a kérdezőt, mert bár a szerelmet nem lehet erőltetni meg programozni, maga az agykontroll és a (bármilyen) céljaink elérése a módszerrel remek dolog és működik is a legtöbb esetben.


Ez úgy működik, kedves kérdező, hogy adott a pasi és adott vagy Te. Ha úgy áll a helyzet, hogy a pasi nem fog beléd szeretni, mert abszolút nem vagy az esete, akkor hiába is próbálkozol nála bármivel. Persze ettől még megteheted, hátha mégis, de vannak esetek, amelyeket bölcsebb hagyni, és keresni a következőt.


Ha úgy áll a dolog, hogy a pasival összejöhet a dolog, de persze nem magától (értsd: még nem zúgott teljesen beléd, de azért lehet, hogy bejössz neki), akkor az agykontrollos programozás egyáltalán nem rossz dolog. Mivel életünk eseményeit nem a véletlen, hanem MI alakítjuk, így nagyon nem mindegy, hogy mit gondolsz. Pl.: "úgysem vagyok elég jó" - buktad!

de: "érdemes vagyok a boldogságra" - jó, csak így tovább!


Szóval boldog párkapcsolatot, szerelmet programozni nagyon is értelmes dolog, csak vannak emberek, akik azt hiszik, hogy ez valamiért gyermeteg és értelmetlen manipulációs próbálkozás, de hangsúlyoznom kell, hogy itt nem arról van szó, hogy a másik szeressen beléd, hanem az, hogy TE légy boldog, vonzó és Neked alakuljanak jól a dolgaid.


Ergó az egész kimenetele az is lehet, hogy találsz egy másik pasit, aki sokkal jobb. Érted? Szóval végső soron nem szabad görcsösen ragaszkodni a dolgokhoz, vagyis mindent úgy képzelj el, hogy közben nincs benned semmilyen ellenállás! Ami jól esik. És hinni kell benne.


Ez hosszúra sikeredett. Mivel ez az egész egy k**vára bonyolult dolog (sokan azért nem hisznek benne, mert nem látják át a bonyolultságát), nem fogok itt leírni mindent. És persze én alig tudok valamit, mert fiatal vagyok még... :)


Amúgy férfi vagyok, remélem feltűnt, és nem tűntem csajnak a hozzászólás alapján.


Szóval annyira éld bele magad a dologba, hogy ne fájjon, ha nem jön össze, és egyre inkább éld bele magad, ahogy haladsz előre.


És az egyik legfontosabb: cselekedj, ne csak várd a sült galambot! Mindenképpen cselekedni kell, ha ott a lehetőség. Úgy is mondhatnám: pozitív gondolatok -> pozitív események -> lehetőség -> tett.


Na kösz a lehetőséget, hogy ezt leírhattam.


19/F

2011. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

" Ha egyedül is jól érzed magad, meg fogsz lepődni hogy mennyivel vonzóbbá válsz a férfiak számára..."


szerintem meg rohadtul félnek tőle...én nagyon is jól el tudok lenni egyedül, mégse futnak utánam, csak távolról csodálnak:) aki meg közelebb kerül, mert mondjuk emiatt vonzó lettem a számára, az meg nem tudja elfogadni, mindenáron korlátozni akarnak, és nem értik, hogy én tudok nélkülük is létezni.

2011. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az agykontroll nem másik emberek hipnotizálása, "szuggerálása", hanem a saját személyünkre való hathatósabb ráhatás eszköze. Tehát érzésem szerint agykontrollal a saját vonzerődet és a másik iránti empátiádat tudod fejleszteni. Ahhoz, hogy beléd szeressen kell, hogy legalább egy icipicit tényleg tessél neki. Ha nem, akkor hiába minden. De ha van esélyed nála egy kicsit is, úgy agykontrollal tudod finomítani, tökéletesíteni a helyzetet a te oldaladon.
2011. máj. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Én ezt egy kicsit úgy tudom elképzelni, bár ez csak analógia, mintha a te agyad/lelked/tudatod/asztráltested/amit akarsz szólna az övének, és azok beszélgetnének, amíg ti nem... :D Aztán majd ez az előbb említett része szól neki "tudat alatt".

Azt el tudod érni, hogy felfigyeljen rád, ha sokat gondolsz rá és ilyenkor a közelében vagy, ha bejösz neki, azt is el tudod érni, hogy merjen kezdeményezni (ha egyébként gondolkodik rajta). De ha alapból nem jösz be neki, akkor hiába csinálsz akármit, nem lesz jó, és nem, nem az agykontroll miatt fog beléd szeretni.


De az tény, hogy magadon kell kezdeni, nem rajta. És igaza van annak a srácnak, aki írt, ne azt kérd, h ő beléd szeressen, hanem azt, hogy legyél boldog. Aztán ezt az elképzelést fókuszálhatod rá, ő meg vagy veszi, vagy nem. Ha nem, akkor ha már úgyis összeszedted magad, ne fókuszáld sehova ezeket az "energiákat", hátha valaki más majd észreveszi és megkeres... :P

19/N

2011. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%
Sehogy. Ha nem akar akkor a fejedet is a falba verheted.
2011. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!